Aróma difuzér

Aróma difuzér

Sonický aróma difuzér je moderným riešením pre domácnosti, ktoré chcú zvlhčiť vzduch a zároveň mu dodať príjemnú arómu. Oproti klasickým prírodným aróma difuzérom sa jedná o efektívnejší prístroj, ktorý vďaka svojej pokročilej technológii dokáže lepšie distribuovať arómu.

Celý proces funguje tak, že sa voda, ktorá je v difuzéri, premení pomocou ultrazvukových vĺn na vodnú paru. Tá následne odchádza z prístroja von a dochádza tak ku zvlhčeniu vzduchu. Ak do vody pridáme niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, začne sa z prístroja niesť vôňa. To je spôsobené sonickým vlnením, ktoré rozkladá olej na mikročastice, ktoré sa následne postupne uvoľňujú a spolu s parou odchádzajú z prístroja von. Vznikne teda hmla, ktorá zvlhčuje a dodáva arómu svojmu okoliu.

Výber esenciálneho oleja je dôležitou súčasťou správneho fungovania týchto prístrojov. Každý olej má totiž svoje prednosti a hodí sa na inú situáciu. Či už chceme navodiť romantickú atmosféru alebo si len odpočinúť, s tým všetkým nám tieto esenciálne oleje pomôžu.

Primárnym poslaním aróma difuzérov je zvlhčovanie vzduchu a poskytovanie aromaterapie. Avšak ich druhoradou úlohou je byť aj štýlovým bytovým doplnkom. To naše aróma difuzéry hravo spĺňajú. Dodávame ich hneď v niekoľkých farbách. Presvedčte sa sami.