2 položiek celkom
Clean Air Optima CA-904b, stĺpový ventilátor
Akcia
ZADARMOZADARMO
€90,83 bez DPH
€109

2v1 - kúrenie a chladenie • Hlučnosť - 

2302000020
Clean Air Optima CA-904w, stĺpové ventilátor
ZADARMOZADARMO
€154,17 bez DPH
€185

2v1 - kúrenie a chladenie • Hlučnosť - 

2302000030

Kúrenie

Potrebujete vykurovať len menší priestor, určitú miestnosť alebo vybrané miesto? Ak klasické riešenie v podobe radiátorov alebo iných variantov kúrenia nie je možné, nezúfajte. Stačí využiť elektrinu a môžete mať na danom mieste toľko tepla, koľko budete potrebovať. Pritom stačí zvoliť jedno z najjednoduchších riešení. A tým sú infražiariče, ktoré sú v prípade potreby schopné vykurovať len určitý, často skôr menší priestor, ideálnou voľbou.

V našej ponuke nájdete hneď niekoľko rôznych druhov kúrení a ohrievačov. Napríklad naše infražiariče sú špecifické tým, že tepelné žiarenie nie je ovplyvnené pohybmi vzduchu. Také žiarenie generuje teplo len vtedy, keď zasiahne danú plochu, a teda nezahrieva okolitý vzduch. V porovnaní s inými radiátormi (napr. konvenčné kremenné radiátory a sálavé radiátory) sa teda jedná o inovatívny druh kúrenia, ktorého účinky ucítite takmer ihneď.

Ďalším druhom kúrenia z našej ponuky sú výhrevné panely. Tie pracujú na rovnakom princípe, ako spomínané infražiariče s tým rozdielom, že sú vhodnejšie do menších priestorov typu reštaurácii či priemyselných hál a celkovo miest, kde je potrebné umelo navyšovať teplotu. Je možné ich umiestniť ako do vnútorných, tak aj vonkajších priestorov.

Ak teda hľadáte ohrievač, ktorý bude spoľahlivý a energeticky nenáročný, vyberte si z našej ponuky a značiek Trotec a Casatherm.