Trotec PAC 3800 S, mobilná klimatizácia

Kód: 5100000590 5100000621 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Trotec PAC 3800 S, mobilná klimatizácia
€569 €583 od €569 €474,17 bez DPH €485,83 bez DPH od €474,17 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Malá mobilná klimatizácia: Chladiaci výkon 13000 Btu/h (3,8 kW) • Veľkosť miestnosti 50 m2 / 125 m³ • Hlučnosť 55 dB • Tesnenie okna Noaton AL 4010 je možné dokúpiť • Spotreba elektriny max 1461 W • Vzduchový prietok max 450 m³/h • Prevádzková teplota 16 - 35 ° C • Dĺžka odvodnej hadice 1,5 m • Rozmery 71,5 x 33,5 x 44 cm • Váha - 27 kg • Kolieska aj držadlo pre transport • Diaľkové ovládanie 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobilná klimatizácia

Mobilná klimatizácia je dokonalým riešením pre domácnosti, ktoré chcú zatočiť s teplom, a zároveň hľadajú ideálny pomer cena / výkon.

Trotec PAC 3800 S ponúka chladiaci výkon 13000 Btu/h a ochladí tak miestnosti do 50 m2 (125 m3). Prevádzková teplota je 16 – 35 °C. Pomocou úchytiek je možné ju pohodlne premiestňovať, poprípade je možné k jej transportu využiť pojazdné kolieska. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie.

V prípade mobilnej klimatizácie odporúčame využiť tesnenie do okien, ktoré utesní nadbytočné otvory v okne a zabráni tak prieniku teplého vzduchu späť do miestnosti. Vďaka tesneniu okien sa zvýši účinnosť mobilnej klimatizácie a miestnosť tak bude vychladená omnoho skôr.

Tesnenie okien pre mobilnú klimatizáciu

Tesnenie do okien pre mobilné klimatizácie je skvelým doplnkom každej mobilnej klimatizácie a prístroje podobného rázu. Zabraňuje návratu teplého vzduchu späť do miestnosti a zvyšuje tak účinnosť daného prístroja.

Noaton AL 4010 je vhodný pre mobilné klimatizácie s jednou odvodnou hadicou. Je možné ho využiť pre európske okná (krídlové, vyklápacie a sklápacie) a okná francúzskeho typu (balkónové). Lepí sa len na 3 strany okna (4. strana je časť okna s pántmi). Maximálny obvod 400 cm. Je možné ho využiť ako sieťku proti hmyzu a je taktiež odolné proti dažďu. Inštalácia tohto tesnenia je jednoduchá a zvládne ju každý.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Časovač: áno
Energetická trieda: A
Funkcia navyše na chladenie: odvlhčovanie, ventilátor
Funkcie navyše: nočný režim, predfilter
Chladiaci výkon: 13000 Btu/h
Maximálna hlučnosť: 55 dB
Maximálny prietok vzduchu: 450 m³/h
Odporúčaná plocha miestnosti: 50 m2
Odporúčaný priestor miestnosti: 125 m3
Počet rýchlostí: 3
Typ: mobilná
Príkon: 1461 W
Energetická trieda: A
Priemer výfukovej hadice: 150 mm
? Hlučnosť: 55 dB
Počet rýchlostí ventilátora: 3
Odvlhčovací výkon klimatizácie (L/h): 1,5 l/h
Odvlhčovací výkon klimatizácie (L / 24 h): 36 l/24 h
Nádrž na vodu: áno
Režim ventilácie: áno
Nočný režim: áno
Teploměr: áno
Prietok vzduchu: 450 m³/h
Chladiaci výkon: 3,8 kW
Typ ventilátora: Radiálne
Teplotný rozsah: 16°C - 35°C
Napätie: 220 - 240 V / 50 Hz
Menovitý prúd: 6,5 A
Odporúčaná poistka: 10 A
Konektor: CEE 7/7
Chladivo: R-290
GWP Faktor: kolieska, držadlo
Váha: 27 kg
Rozmery: 71,5 x 33,5 x 44 cm
Diaľkové ovládanie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.