Noaton A120 Ultra Pro, teplovzdušná fritéza

Kód: 5600001250
€149 €124,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Objem nádoby: 12 l • Rozmery: 37 x 31,4 x 39 cm • Teplota ohrevu: 80 °C - 200 °C • Príkon: 1 800 W • Časovač: 1 – 90 min. • Hmotnosť: 5,67 kg • Dĺžka kábla: 80 cm • Funkcia: časovač, rozmrazovanie, nastavenie teploty, funkcia pamäte, 10 prednastavených programov • Príslušenstvo: kôš na fritovanie, 2x mriežkový plech, nepriľnavý mriežkový plech, odkvapkávací plech, otočný rože kura, sada na kebab (pre 8 špízov), otočný okrúhly kôš, rukoväť, kuchynské kliešte (26 cm), návod na použitie, kniha receptov (20 základných receptov)

Návod/Manual A120 Ultra Pro

Kniha receptov

Detailné informácie

Podrobný popis

Noaton A120 Ultra Pro - teplovzdušná fritéza pre zdravé varenie

Tento prístroj spája skvostnú chuť a zdravý životný štýl. S objemom nádoby 12 litrov a rozmermi 37 x 31,4 x 39 cm ide o kompaktné zariadenie vo svojej kategórii. Vďaka 10 prednastaveným programom a našej knihe receptov táto teplovzdušná fritéza predstavuje ideálneho pomocníka pre jednoduché varenie vašich obľúbených pokrmov.

Či už varíte pre seba alebo pre rodinu, už priamo v balení sme pre vás prichystali bohaté príslušenstvo vrátane kuchynských klieští (26 cm) na jednoduchú manipuláciu pri varení, takže ste pripravení začať tvoriť hneď po rozbalení. Vyskúšajte tú najlepšiu kombináciu chuti a zdravia s teplovzdušnou fritézou Noaton A120 Ultra Pro.

Príslušenstvo v balení:

S týmto príslušenstvom môžete pripraviť širokú škálu pokrmov, od fritovaných až po tie pečené a grilované. Je ideálny pre tých, ktorí chcú využiť plný potenciál prístroja Noaton A120 Ultra Pro.

 

 • Kuchynské kliešte (26 cm): kliešte umožňujú jednoduchú manipuláciu s horúcimi alebo ťažko dostupnými predmetmi v prístroji.
 • Otočný ražeň na kura: umožňuje rovnomerné a dokonalé pečenie kuracieho mäsa. Otočný ražeň na kura zaistí, že sa mäso upečie z každej strany.
 • Sada na kebab (pre 8 špízov): táto sada slúži na prípravu väčšieho množstva lahodných kebabov.
 • Otočný okrúhly kôš: slúži na pečenie rôznych pokrmov, ako sú napríklad zemiaky či hranolky, ktoré potrebujú pravidelné obracanie počas varenia.
 • Kôš na fritovanie: slúži na prípravu chrumkavých a chutných fritovaných pokrmov. Ideálne na prípravu hranoliek, pražených orechov a ďalšieho občerstvenia. Na manipuláciu odporúčame používať rukoväť.
 • Rukoväť: na bezpečnú manipuláciu s príslušenstvom. Ľahko sa pripevní či sníme z prístroja.
 • 2x mriežkový plech: tieto plechy umožňujú prípravu pokrmov, ktoré vyžadujú pečenie, ako sú napríklad pizze alebo krekry.
 • Nepriľnavý mriežkový plech: Je ideálny na prípravu pokrmov, ktoré môžu ľahko priľnúť k povrchu, ako sú napríklad zemiaky, ryby alebo zelenina.
 • Odkvapkávací plech: slúži na zachytenie prebytočného tuku a oleja počas varenia. Možno ho použiť na dehydratáciu a na ohrievanie potravín, ako je napríklad pizza.
 • Návod na použitie: obsahuje podrobné inštrukcie na montáž, použitie a údržbu prístroja.
 • Kniha receptov (20 základných receptov): poskytuje inšpiráciu a návody na rôzne recepty, ktoré je možné pripraviť s týmto prístrojom.

Poznámka: aktuálna verzia knihy receptov je na webových stránkach výrobcu.

Inovatívny dizajn so šikovnými funkciami: ovládajte varenie jedným dotykom

Noaton A120 Ultra Pro vyniká nielen výkonom, ale aj intuitívnym ovládaním. Jeho výnimočný displej vám umožní nastaviť teplotu, časovač a vybrať z desiatich prednastavených receptov.

Pokiaľ máte chuť na hranolky, steak, rybu, krevety, pizzu, kura, poprípade chcete využiť programy ako opätovný ohrev, pečenie, rotisserie, dehydratácia, stačí jednoducho kliknúť na dotykový displej a prístroj sa už o všetko postará. S jediným dotykom sa stanete šéfkuchárom vo svojej vlastnej kuchyni a rozšírite svoj repertoár o širokú škálu chutí a textúr.

Je však potrebné spomenúť, že pre ideálny výsledok je nutné zvoliť zodpovedajúcu gramáž surovín. Tú nájdete napríklad v našej knihe receptov, poprípade v návode v kapitole Tabuľka varenia.

Čistenie a údržba teplovzdušnej fritézy modelu A120 ULTRA PRO

Pre optimálnu funkciu fritézy je dôležité vykonávať pravidelnú údržbu a správne čistenie. Nasledujúce pokyny vám pomôžu udržať fritézu v dokonalom stave:

 • Pravidelné čistenie po každom použití: po každom použití je dôležité fritézu dôkladne vyčistiť. Príslušenstvo, ako sú mriežkové plechy a kôš na fritovanie, môžete umývať v umývačke riadu. Pri čistení sa vyhnite použitiu abrazívnych čistiacich prostriedkov alebo náčinia.
 • Čistenie vonkajšej časti: vonkajšiu časť spotrebiča utrite vlhkou handričkou s jemným čistiacim prostriedkom, aby ste odstránili prípadné nečistoty.
 • Čistenie dvierok: dvierka fritézy je možné vyčistiť jemným vymytím oboch strán teplou mydlovou vodou a vlhkou handričkou. Pokiaľ je to nutné, môžete dvierka vybrať - postačí dvierka pootvoriť a vytiahnuť ich smerom nahor.
 • Čistenie vnútorného priestoru: vnútro fritézy čistite horúcou vodou, jemným umývacím prostriedkom a neabrazívnou špongiou. Dôkladne vysušte vlhkou handričkou. Majte na pamäti, že vnútro by nemalo zostávať vlhké, a vyhnite sa drhnutiu vykurovacích špirál, aby ste ich nepoškodili.
 • Čistenie príslušenstva: ak sa na príslušenstvo, ako sú mriežkové plechy alebo kôš na fritovanie, pripečú potraviny, môžete ich namočiť do teplej mydlovej vody. Potom pripečené zvyšky jemne odstráňte mäkkou kefou s nylonovými štetinami. Príslušenstvo môžete umývať v umývačke, avšak odporúča sa ručné umývanie.
 • Dodržiavaním týchto pokynov budete mať zaručené, že vaša teplovzdušná fritéza bude slúžiť dlho, zachová si svoju funkčnosť a zaistí vám neustále lahodné a zdravé pokrmy plné chuti.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské spotrebiče
Príslušenstvo: Kuchynské kliešte (26 cm), Návod na použitie, Kniha receptov, Otočný kulatý koš, Fritovací kôš, 2x mriežkový list, Nepriľnavá mriežková doska, Odkvapkávacia miska, Rotačný rezač na kurčatá, Súprava na kebab (na 8 špízov), Rukoväť
Objem nádoby: 12 l
Příkon: 1800 W
Teplota ohrevu: 80 °C - 200 °C
Rozmery (Š x V x H): 37 x 31,4 x 39 cm
Hmotnosť: 5,67 kg
Dĺžka kábla: 80 cm
Časovač: áno
Funkcia alarmu: áno
Dotykový displej: áno
Nastavení teploty: áno
Prednastavené recepty: áno
Pamäťové funkcie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton