Noaton AC 5108, mobilná klimatizácia

Kód: 5100000070 5100000071 Zvoľte variant
Akcia
Značka: Noaton
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Noaton AC 5108 01
€239 €253 od €239 €199,17 bez DPH €210,83 bez DPH od €199,17 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Mobilná klimatizácia: Chladiaci výkon 8000 Btu/h • Veľkosť miestnosti 30 m2/75 m3 • Spotreba elektriny max. 891 W • Vzduchový prietok max. 290 m3/h • Prevádzková teplota 15 °C – 35 °C • Dĺžka odvodnej hadice 1,5 – 1,6 m • Rozmery 70 x 30 x 30 cm • Váha 20,5 kg • Kolieska a držadlo pre transport • Diaľkové ovládanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Klimatizácia do bytu či kancelárie

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 je skvelým mobilným pomocníkom v horúcich letných dňoch. So svojím chladiacim výkonom 8 000 Btu/hod zvládne vychladiť miestnosť s veľkosťou približne 30 m2 (75 m3). Vďaka malým rozmerom a elegantnému dizajnu skvele zapadne medzi ostatné vybavenie vašej domácnosti. Klimatizácia je nielen účinná, ale taktiež pomerne úsporná – jej spotreba totiž nepresahuje 891 W.

Príslušenstvo k mobilnej klimatizácii Noaton

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 je štandardne dodávaná s diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie teploty aj z pohovky. Ďalej je klimatizácia vybavená odvodnou hadicou s dĺžkou 1,5 – 1,6 m a priemerom 14,5 cm, pomocou ktorej je možné teplý vzduch vyviesť z miestnosti napríklad oknom. Pre vyššiu účinnosť pri odvádzaní tepla cez okno odporúčame zakúpiť aj špeciálne tesnenie do okien AL 4010.

Funkcia ventilátora pre dokonale vychladenú miestnosť

Okrem klimatizovania miestnosti zvládne mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 tiež funkciu radiálneho ventilátora v 2 rýchlostiach, ktorý využijete pre účinnú alokáciu ochladeného vzduchu po celom priestore miestnosti.

Odvlhčovač proti poteniu

Vzdušná vlhkosť posilňuje pocit nepríjemného tepla a potenia. Aj na to výrobca myslel, a preto je klimatizácia vybavená funkciou výkonného odvlhčovača. Mobilná klimatizácia Noaton 5108 dokáže odvlhčiť až 1 liter za hodinu, čo pomáha pocitu chladnejšieho vzduchu v miestnosti.

Výhody a nevýhody mobilnej klimatizácie 

Okrem priaznivej ceny je jednou z najdôležitejších výhod mobilnej klimatizácie jej rýchle sprevádzkovanie bez nutnosti akýchkoľvek stavebných úprav alebo inštalácií. Klimatizáciu jednoducho iba vybalíte, zapojíte do elektriny, prestrčíte odvodnú hadicu oknom a môžete sa začať tešiť z benefitov tohto pomocníka. Nespornou výhodou mobilnej klimatizácie je práve jej mobilita; klimatizáciu je možné vytiahnuť zo skrine iba v prípade potreby a umiestiť do ľubovoľnej miestnosti, ktorú potrebujete schladiť. Nemusíte sa obmedzovať iba na jednu miestnosť – v priebehu dňa môžete klimatizáciu presúvať a vytvoriť komfortné podmienky vo všetkých obytných miestnostiach vo vašom byte či dome. Klimatizáciu môžete so sebou zbaliť aj napríklad na chatu. Neočakávajte však od mobilnej klimatizácie rovnaký výkon ako od klasickej zabudovanej. Mobilné klimatizácie majú slabší mechanizmus a vďaka vývodu tepla cez okno dochádza k čiastočnému vnikaniu teplého vzduchu späť do miestnosti. Je potrebné počítať tiež s vyššou hlučnosťou. Na rozdiel od bežných klimatizácií, ktoré majú kompresor zvonku budovy, mobilná klimatizácia má kompresor priamo v tele stroja. Hluk teda budete musieť znášať v miestnosti, čo vás môže rušiť behom noci.

Úsporné a ekologické chladivo R290

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 využíva prírodné chladivo R290. Ide o nový typ chladiva, ktorý na rozdiel od svojich predchodcov neobsahuje škodlivé freóny. Nielen, že neničí ozónovú vrstvu, ale vďaka skvelým termodynamických vlastnostiam zaisťuje efektívnu a úspornú prevádzku, nezničí teda ani vašu peňaženku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton