HEPA filter pre odvlhčovač Trotec TTK 110

Kód: 3511000462
Neohodnotené
Značka: Trotec
ZADARMOZADARMO
HEPA filter pre odvlhčovač Trotec TTK 110
€40 €33,33 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

HEPA filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Trotec TTK 110 HEPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

HEPA filter pre odvlhčovač Trotec TTK 110

Dokúpiteľný HEPA filter, ktorý je možné jednoducho nasadiť na sušič vzduchu Trotec TTK 110. Nasadením tohto filtra vytvoríte odvlhčovač a čističku 2v1.

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 110 môžete zakúpiť zvlášť aj bez filtra,

alebo si kúpte odvlhčovač Trotec TTK 110 s HEPA filtrom za zvýhodnenú cenu.

 

HEPA  filter pre bánsky čistý vzduch v domácnosti

HEPA filter má až 99,99% účinnosť proti baktériám, vírusom, alergénom, plesňovým spóram, roztočom, prachu, peľu, plynným znečisteniam, zvieracím chlpom a ďalším.

V súčasnosti sa jedná o najlepšiu dostupnú technológiu na úpravu vzduchu v domácnosti.

HEPA filter je kľúčovou zložkou všetkých čističiek vzduchu pre alergikov, pretože účinne filtruje drvivú väčšinu polietavých alergénov, ktoré negatívne ovplyvňujú jej životný komfort.

Aj pre nealergikov je HEPA filter viac než vhodný, pretože mnohé z nečistôt, ktoré odstraňuje, spôsobujú dýchacie ťažkosti a zbytočne zaťažujú organizmus všetkým bez rozdielu. Výsledkom môže byť bezdôvodná až chronická únava, podráždené sliznice, náchylnosť na prechladnutie, a iné.

HEPA filter zachytáva okrem alergénov aj plynné látky, ktoré sa uvoľňujú z nábytku (lakov, lepidiel, farieb), plynových varičov a ďalšieho vybavenia domácnosti.

Tieto chemické zlúčeniny nášmu zdraviu tiež neprispievajú a vo vyšších dávkach sú toxické.

HEPA filter je účinný proti jemnému prachu, ktorý nie je okom viditeľný.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.