Náhradný zvlhčovací filter pre zvlhčovač vzduchu Trotec B 24 E a Trotec B 25 E

Kód: 3511000440
€14 €11,67 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Náhradný zvlhčovací filter pre Trotec B 24 E a B 25 E • zvlhčuje a čistí vodu od minerálov 2v1 • voštinová štruktúra

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradný filter pre zvlhčovač Trotec b 24E a Trotec 25 E (1ks)

 • 1 ks zvlhčovací filter s voštinovou štruktúrou
 • životnosť cca 800 prevádzkových hodín
 • zvlhčuje vzduch, zachytáva pevné nečistoty z vodnej nádrže, aby sa neuvoľňovali do miestnosti

O zvlhčovači Trotec B 24 E / 25 E

 • Neviditeľné zvlhčovanie bez pary a voňavý vzduch ako pri horskom potoku - to ponúka tento krásny a šikovný zvlhčovač od nemeckej spoločnosti Trotec. So svojim príjemným oválnym telom zapadne do vášho interiéru lepšie ako iné spotrebiče.
 • Prirodzené prostredie aj pre dojčatá a rekonvalescenty zaistí tichý ventilátor so 4 rýchlostnými chodmi a nočným režimom, ktorý úplne vypína svetelné signály. Okrem toho má zvlhčovač ďalšie nadštandardné vlastnosti.

Neviditeľné zvlhčovanie

žiadna para, žiadna hmla, žiadny povlak z vodného kameňa. Zvlhčovač vzduchu má filtračie rúno s chytrou voštinovou štruktúrou, ktoré odvlhčuje prirodzeným odparom a nevylučuje do vzduchu toľko minerálov ako ultrazvukové a parné zvlhčovače. Rúno je suchým zipsom spojené dohromady do tunela - to zaisťuje prečistenie vody a neobyčajne rovnomernú distribúciu vlahy po miestnosti.


Jednoduchá údržba

Zmáčací filter sa ľahko vyníma a umýva, aj nádrž má široké, otvorené hrdlo pre ľahké vyplachovanie a vyberanie filtra. Prístroj aj filter odporúčame pravidelne vymývať. Zmáčací filter ideálne vymeňte po 800 prevádzkových hodinách za nový, pokiaľ ale nie je zanesený, je možné resetovať svetelnú signalizáciu pre výmenu filtrov a prístroj bez problémov pokračuje vo zvlhčovaní. Životnosť filtra je možné predĺžiť pravidelným oplachovaním vodou.

 Jednoduché vybratie okruhu so zmáčacím filtrom.

Zvlhčovanie a čistenie vzduchu prebieha v 4 fázach:
Fáza 1: Zmáčací filter nasaje vodu a tá vzlínaním vystúpi až hore k vrcholku valca. Voda prechádza hustým filtrom s voštinovou štruktúrou a je prečistená od nečistôt ako sú usadeniny minerálov, ktoré by sa mohli uvoľňovať do vzduchu.

Fáza 2: Vzduch uprostred valca sa začína prirodzene zvlhčovať a ventilátor ho začne rozháňať po miestnosti.

Fáza 3: Vlhké prostredie uvoľní arómu z hubky na esenciálne olejčeky a ro sa začne jemne šíriť po miestnosti, rozháňanej ventilátorom.

Fáza 4: Miestnosť zaplní voňavý a hojivý vzduch optimálnej vlhkosti. Po dosiahnutí nastavenej vlhkosti sa vetrák vypína. Zapne sa opäť iba ak vlhkosť vzduchu v miestnosti klesne pod požadovanú úroveň vlhkosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu
Typ: filter
typ zariadenia: B 24 E, B 25 E
? Typ zvlhčovacieho filtra: zmáčací voštinový filter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • práčky vzduchu do domova
 • mobilné klimatizácie
 • ventilátory
 • prenosné ohrievače
 • profesionálne odvlhčovače
 • profesionálne zvlhčovače
 • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.