SecoSan Stick 10

Kód: 3511000403 3511000403C 3511000403E Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Trotec
€10 €27 €41 od €10 €8,33 bez DPH €22,50 bez DPH €34,17 bez DPH od €8,33 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť) Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Tyčinka s iónmi striebra na dezinfekciu vodných nádrží do objemu 10 litrov. Ideálne pre nádržky vo zvlhčovačoch vzduchu, ktoré rozptyľujú vodu do vzduchu. Dezinfikuje 3500 litrov vody. Zabraňuje množeniu baktérií, vírusov, plesní a iných mikroorganizmov. Vyrobené v Nemecku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SecoSan Stick 10 je miniatúrny filter s iónovým striebrom proti množeniu mikroorganizmov vo vodných nádržiach. Veľký je ako ľudský palec.

SecoSan pravidelne dávkuje ióny striebra do vody a zabraňuje množeniu baktérií, rias, vírusov, plesní a ďalších mikroorganizmov.

 Tyčinka SecoSan je súčasťou balenia zvlhčovača vzduchu Trotec B 25 E

Inštrukcie na použitie:

Tyčinku vložte do nádrže a po cca 6-tich mesiacoch vymeňte.

Do nádrží s úzkym hrdlom spustite tyčinku SecoSan na povrázku, ktorý je priložený v balení. Po 6-tich mesiacoch vytiahnite.

Používajte pre spotrebiče, ktoré rozptyľujú vodu do vzduchu (zvlhčovače vzduchu).

Životnosť: pri každodennom používaní odporúčame filter vymeniť po 6 mesiacoch
Kapacita: vhodná pre nádoby s obsahom do 10 litrov, prečistí 3500 litrov vody
Vhodné pre: ochladzovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odparovače a pod.
Množstvo: 1 ks.
Dĺžka: 5 cm
Materiál: plastový obal, nerez, striebro
100% recyklovateľný

S použitím antibakteriálnej tyčinky SecoSan bude voda odparovaná do vzduchu čistá a vďaka tomu bude čistý aj vzduch, ktorý dýchate. To vám zachová zdravé dýchacie cesty a predíde alergickým reakciám.

Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu
Typ: Tyč

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.