Noaton RC120W Essential, multifunkčný ryžovar

Kód: 5600001290
€35,95 €29,96 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Objem nádoby: 2 l (použiteľný 1,5 l) • Príkon: 400 W • Rozmery: 23 x 23 x 21,5  cm • Hmotnosť: 1,8 kg • Obsah balenia: Odmerka 100 ml, lyžica na servírovanie, naparovacia tácka a kniha receptov • Odnímateľný kábel, dĺžka 1 m • Rukoväť • 6 programov na varenie • Funkcia udržiavania tepla • Nepriľnavý hliníkový povrch vnútornej nádoby • Automatické varenie ryže • Uvarí max. 540 ml • Displej • Matný dizajn • Odložený štart

Návod/Manual

Kniha receptov

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná kuchynská hviezda: Viac ako len varič ryže

Tento 2l ryžovar s úžitkovým objemom 1,5 litra je všestranným pomocníkom v kuchyni. Nie je určený len na ryžu – predstavte si, že v ňom ľahko uvaríte polievky, kaše, rizoto, a dokonca aj koláče. Rozmery 23 x 23 x 21,5 cm a hmotnosť 1,8 kg z neho robia podstatný, ale napriek tomu zvládnuteľný doplnok každého kuchynského priestoru. Je vybavený odnímateľným káblom s dĺžkou 1 meter a ponúka flexibilitu pri umiestnení a používaní. Tento multifunkčný varič je ideálny pre veľké rodiny alebo stretnutia, dokáže servírovať rozmanité pokrmy nad rámec tradičnej ryže, takže každé jedlo je príležitosťou na objavovanie rôznych kuchýň a receptov.

Vylepšený výkon pre vynikajúce varenie

Tento varič s príkonom 400 W je určený pre tých, ktorí hľadajú efektivitu a kvalitu varenia. Dokáže uvariť až 540 ml surovej ryže a ponúka rovnováhu medzi spotrebou energie a výkonom varenia. Bezpečnosť je na prvom mieste, a to vďaka funkciám, ako je automatické vypnutie a ochrana proti prehriatiu. Jeho zvýšený výkon zaisťuje rýchlejšiu dobu varenia, takže šetrí čas pri vyťaženom životnom štýle.

Pokročilé funkcie pre moderných kuchárov

Tento multifunkčný varič vyniká 6 programami varenia, ktoré poskytujú všestrannosť na prípravu rôznych pokrmov z ryže. Nepriľnavý hliníkový povrch zaisťuje bezproblémové čistenie a funkcia udržiavania tepla udržuje ryžu teplú po dlhšiu dobu. Rukoväť je ergonomicky navrhnutá na pohodlné používanie. Vďaka tomu, že je súčasťou balenia odmerka s objemom 100 ml, servírovacia lyžica, naparovacia tácka v pare a kniha receptov, predstavuje komplexný nástroj pre každodenné varenie.

Ideálne pre vyťažených a zdravo zmýšľajúcich ľudí

Pre tých, ktorí majú nabitý program, ponúka tento ryžovar funkciu odloženého štartu, ktorá umožňuje pripravovať jedlo podľa vášho časového rozvrhu. Matný dizajn dodá vašej kuchyni nádych elegancie. Jeho displej poskytuje ľahko čitateľné informácie, takže je užívateľsky prívetivý. Všestrannosť variča sa rozširuje o možnosti zdravého varenia vďaka naparovacej tácke v pare, čo podporuje vyváženú stravu.

Štýlový doplnok s inteligentnou technológiou

Tento ryžovar nielen efektívne varí, ale vďaka svojmu matnému dizajnu taktiež dodá vašej kuchyni moderný estetický vzhľad. Displej zvyšuje užívateľský komfort a poskytuje jasné informácie o priebehu varenia a nastavenia. Rad funkcií, vrátane odloženého štartu a niekoľkých programov varenia, vyhovuje rôznym potrebám a preferenciám pri varení, a je tak múdrou voľbou pre tých, ktorí si cenia ako funkčnosť, tak štýl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton