Noaton 11055P Callisto, ružová, stropný ventilátor so svetlom

Kód: 5600000890
Akcia
Značka: Noaton
€73,99 €61,66 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

priemer Ø 55 cm (vrtule: Ø 29 cm) • svetlo: LED max. 48 W, max. 6000K • pre miestnosti do 14 m2 • zimný (spätný) chod: nie • ovládanie v komplete: diaľkové • montáž na šikmý strop: áno (max 90 °, možno montovať aj na stenu) • spotreba 28W - 31W - 35W • otáčky za minútu: 700 - 900 - 1100

Návod/Manual - CZ, DE, EN, ES, RO, SK, FR, IT, PL, NL, SV, TR

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný ventilátor so svetlom Callisto

Ventilátor so svetlom značky Noaton je praktický pomocník nielen v horúcich letných dňoch. Pýši sa 5 lopatkami (materiál ABS), ktoré je možné poháňať hneď v 3 rýchlostných stupňoch, regulovateľným svetlom (so svetelným tokom 100 lm/W) a funkciou časovača. To všetko je v prístroji, ktorý je nielen úsporný (maximálny príkon motora je 35 W), ale aj ľahký, a tak ho je možné umiestniť takmer kamkoľvek (dokonca aj na stenu, teda pod uhol 90°).

Farba ventilátora je ružová a hodí sa tak do obývacích i detských izieb. Samotné lopatky sú navyše chránené robustným telom ventilátora, čo zabraňuje prípadnému riziku poranenia. Prístroj je dodávaný vrátane diaľkového ovládania.

Osvetlenie a stropný ventilátor 2 v 1

Neoddeliteľnou súčasťou stropného ventilátora je jeho osvetlenie. Nejde však o obyčajné svetlo ako pri konkurenčných výrobkoch, pretože ho je možné pohodlne regulovať pomocou diaľkového ovládania. Svetlo tak môžete meniť podľa času dňa alebo jednoducho podľa nálady. Ďalšou zaujímavou funkciou je tzv. stmievanie, ktoré umožňuje nastavenie ideálneho odtieňa podľa potreby. Pomocou týchto funkcií sa zo stropného ventilátora hravo stane multifunkčný luster, ktorý plnohodnotne osvetlí a zároveň ochladí miestnosť. To všetko je súčasťou stropného ventilátora so svetlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné ventilátory so svetlom
Farba: ružová
Farba - odtiene: svetlé
Funkcie navyše: stmievanie, LED technológia
Materiál lopatiek: plast (polykarbonát, ABS ...)
Montáž na šikmý strop: áno, na stenu
Orientačná veľkosť miestnosti: do 14 m²
Ovládanie (súčasťou balenia): diaľkové ovládanie
Ovládanie alternatívne (možno dokúpiť): nemá
Priemer vrtule: 29 cm
Svetlo: áno
Typ motora: AC, striedavý
Typ svetla: zabudované LED svetlo
? Výška stropu: 2,2 m - 2,8 m
Montáž bez tyče: áno
? Svetelný zdroj: áno
Počet rýchlostí: 3
Otáčky za minútu: 700 - 900 - 1100
Príkon motora: 28W - 31W - 35W
Prietok vzduchu: 35 - 40 - 45 m3/min
Počet lopatiek: 5
Priemer vrtule: 29 cm
? Hmotnosť: 3,1 kg
Svietivosť: 5616 lm

Inštalácia stropného ventilátora Noaton Callisto

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton