Noaton AL 4010, tesnenie okien pre mobilné klimatizácie (4m)

Kód: 5600000040
€20 €16,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie s jednou hadicou. Určený pre európske okná (krídlové, vyklápacie a sklápacie) a okná francúzskeho typu (balkónové). Lepia sa iba na 3 strany okna (4. strana je časť okna s pántami). Max. obvod: 400 cm. Toto tesnenie môžeme použiť pri akejkoľvek klimatizácii a podobnom prístroji. Možno ho využiť ako sieť proti hmyzu a odolnej proti dažďu. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivosť a rýchle dodanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesnenie Okien a dverí na mobilnú klimatizáciu - Noaton AL 4010


Nechajte odvádzaný vzduch z klimatizácie vonku a to bez vŕtania! Ide o šikovný spôsob ako zlepšiť výkon klimatizácie – tesnenie zabráni penetrácii teplého vzduchu dovnútra a tým zvýši chladiace účinky klimatizácie. Zanecháva vzduch v miestnosti čistý, svieži a hlavne ochladený. Nasadený v priebehu niekoľkých sekúnd. Možno použiť na európsky typ okien a klimatizáciu s jednou hadicou.

Dodatočné parametre

Kategória: Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie
Maximálny obvod: 400 cm
Vhodné pre typ okien: Krídlová, strešná, vyklápacia
Maximálny počet hadíc: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton