Noaton AVC600 Deluxe edition, tyčový aku vysávač

Kód: 5600001320
€229,95 €191,63 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Príkon: 600 W • Sací výkon: 220 AW • Výdrž batérie: automatický režim 45-55 min (záleží na množstve nečistôt), eko režim 75-85 min, max režim 12-14 min • Kapacita batérie: 3 000 mAh (doba nabíjania 4-6 hodín) • Objem nádoby na prach: 700 ml • Prevedenie: bezvreckové • Vysávanie: suché, cyklónová technológia • Voľba režimov: áno (AUTO, MAX, ECO) • Senzor prachu: áno • Typ filtra: umývateľný 2,55 kg (v základnom zostavení - telo, zberná nádoba, batéria, tyč, hubica) • Hlučnosť: 78 dB na max režim, 62 dB na eko režim • LED BLDC motor • LED svetlo na hubicu

Obsah balenia: telo vysávača s motorom a zbernou nádobou, podlahová univerzálna hubica s motorizovanou rotačnou kefou, batéria, nabíjací adaptér, úchyt na stenu, trubica, náhradný filter, štrbinový nadstavec, kombinovaný nadstavec, kefa na tvrdú podlahu, nadstavec na umývanie podláh, náhradný handra pre nástavec na umývanie podláh, motorizovaná hubica, hadica

Návod/Manual AVC600 Deluxe edition

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyčový vysávač Noaton AVC600 Deluxe edition

Moderný tyčový vysávač Noaton AVC600 Deluxe edition s nadštandardným výkonom o 600W a výdržou batérie až 85 min si poradí s akoukoľvek nečistotou a spája tak špičkové technológie s pohodlím a efektivitou. Tento vysávač je vybavený inovatívnym režimom vysávania, ako je automatický režim, ktorý vďaka senzoru prachu automaticky prispôsobuje silu sania podľa množstva nečistôt a zvyšuje tak výdrž batérie a celkovú efektivitu pri vysávaní.

Vďaka bezvreckovej cyklónovej technológii a pokročilému HEPA filtru dokáže zachytiť až 99,97% častíc. S výkonnou batériou s kapacitou 3000 mAh a možnosťou voľby medzi rôznymi režimami vysávania je tento tyčový vysávač ideálnym spoločníkom pre každodenné upratovanie vašej domácnosti.

Režimy vysávania

Tyčový vysávač disponuje 3 režimami – AUTO, MAX a ECO.

Automatický režim (AUTO)

Odporúčaný režim pre bežné vysávanie. Vďaka prachovému senzoru si vysávač automaticky upraví sací výkon podľa množstva nečistôt a vďaka tomu nie je potrebné ručne meniť rýchlosti počas prevádzky. Stačí len zapnúť tento režim a vysávač sa o všetko postará sám.

Podľa testu Gavri - Pri bežnom vysávaní raz týždenne a štandardnom množstve nečistôt, je vysávač schopný vydržať aj 70-75 minút a vystačí aj na väčšie byty o veľkosti 80-100 m2.

Maximálny režim (MAX)

Používa sa na dôkladné lokálne vysávanie hlboko usadených nečistôt. Pri takom výkone vydrží 12-14 minút. Na bežné vysávanie neodporúčame.

ECO režim (ECO)

Najdlhší možný čas prevádzky na rozsiahlejšie upratovanie celej domácnosti. Výkon sa zníži, preto je tento režim vhodnejší pre drobnejšie nečistoty.

Senzor prachu

V automatickom režime tento vysávač využíva inteligentný senzor prachu, ktorý automaticky upravuje silu sania podľa potreby. Užívatelia nemusia manuálne prepínať režimy, čo zaisťuje pohodlie a predlžuje výdrž batérie. Táto funkcia je často prítomná pri vyšších modeloch vysávačov, čo je výhoda oproti konkurencii, ktorá tento senzor nemá.

Motorizovaná rotačná kefka

Ide o dôležitú súčasť, ktorá zvyšuje efektivitu vysávania a uľahčuje upratovanie. Tento typ kefy je navrhnutý tak, aby zaisťoval dlhú výdrž batérie a zlepšoval výkon vysávača.

Kvalitná rotujúca kefa je rozpoznateľná podľa niekoľkých faktorov, ako je veľkosť kefy, ktorá by mala byť dostatočná pre efektívne vysávanie. Ďalej je to typ kefy, ktorá by mala ponúkať rôzne možnosti pre rôzne typy povrchov. Dôležitá je aj tvrdosť štetín, ktorá by mala byť vyvážená tak, aby nepoškodzovala podlahu, ale zároveň bola dostatočne účinná pri odstraňovaní nečistôt.

Tieto faktory sú kľúčové pre dosiahnutie optimálneho výkonu a vysokej kvality vysávania. Všetky tieto parametre spĺňa štetinovú kefu v nadstavcoch tyčového vysávača Noaton. 

HEPA filter

HEPA filter (alebo High Efficiency Particulate Air filter), je pokročilý filter používaný v mnohých vysávačoch a vzduchotechnických zariadeniach. Tento filter je navrhnutý tak, aby zachytával drobné častice a alergény z vzduchu, ako sú prachové častice, roztoče, peľ, baktérie a vírusy.

HEPA filtre sú schopné zachytiť až 99,97% častíc veľkosti 0,3 mikrometra a väčšie. To znamená, že sú účinné pri odstraňovaní škodlivých látok z ovzdušia a prispievajú k vytvoreniu čistejšieho a zdravšieho životného prostredia.

Výkonná batéria

Batéria s kapacitou 3000 mAh sa nabíja 4-6 hodín. Jej výdrž je závislá na používanom režime:

AUTO: 45-55 min - záleží na množstve nečistôt, pre štandardné upratovanie môže byť výdrž vyššia

MAX: 12-14min

ECO: 75-85 min

Batéria je odnímateľná, takže ju je možné nabíjať zvlášť alebo zavesením vysávača o úchyt. Životnosť batérie je 500 cyklov.

Poznámka: Skutočná výdrž batérie vysávača sa môže líšiť v závislosti od intenzity používania, typu povrchu a režimu čistenia.

Displej

Vysávač je tiež vybavený displejom as funkciami ako senzor plnej nádrže a detekcia upchanej kefy ihneď viete, kedy je čas na vyprázdnenie alebo údržbu, bez zbytočného prerušenia. Vďaka možnosti nastaviť rýchlosť sania si upratovanie prispôsobíte presne podľa potreby, či už potrebujete rýchlo odstrániť prach alebo dôkladne vyčistiť koberec.
S informáciami o zostávajúcej výdrži batérie navyše nikdy nebudete prekvapení, že vám dôjde energia uprostred upratovania. Tento displej je váš spoločník pre efektívnejšie a bezproblémové upratovanie.

Bohaté príslušenstvo

Model AVC600 Deluxe Edition sa okrem základného zloženia (tj telo vysávača s motorom a HEPA filtrom, zberná nádoba, tyč a batéria) skladá z podlahovej univerzálnej hubice (s motorizovanou rotačnou kefou), napájacieho adaptéra, úchytu na stenu, náhradného HEPA filtra, štrbinového nástavca a kombinovaného nástavca 2v1. Vďaka tomu sa jedná o univerzálny vysávač schopný si poradiť nielen v domácnosti ale aj v aute.

Nadstavca, alebo ako ich používať

Nástavce u tyčového vysávača majú rôzne účely a umožňujú efektívnejšie upratovanie rôznych typov povrchov a priestorov.

Podlahová univerzálna hubica s motorizovanou rotačnou kefou

Je vhodný na vysávanie tvrdých a hladkých povrchov, ako sú drevené podlahy, laminát, dlaždice, linoleum a vinylové podlahy. Tento typ kefy môže tiež byť použitý na koberce s nízkym a stredným vlasom. Hubica je tiež vybavená LED svetlom, ktorá vám umožní lepšie rozpoznať miesta s vyšším množstvom prachu.

Štrbinový nástavec

Navrhnutý na vysávanie ťažko dostupných miest, ako sú rohy, štrbiny, alebo v úzkych medzery medzi nábytkom. Ideálne na vysávanie ťažko dostupných miest v aute.

Kombinovaný nadstavec 2v1

Kombinuje vlastnosti podlahovej hubice a štrbinového nástavca. Je vhodný na vysávanie rôznych typov povrchov vrátane tvrdých podláh, kobercov, nábytku a ťažko dostupných miest. Vďaka svojej univerzálnosti je ideálny pre komplexné upratovanie v domácnosti.

Kefa na tvrdú podlahu

Špeciálne navrhnutý pre citlivé povrchy, ako sú drevené podlahy, parkety, laminát, dlažba alebo linoleum. Jeho štetiny sú mäkké a šetrné, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu, zatiaľ čo účinne odstraňuje nečistoty.

Nadstavec na umývanie podláh

Tento nástavec umožňuje vysávanie a umývanie podláh súčasne. Je vybavený špeciálnymi nástavcami a systémom na aplikáciu vody, čo uľahčuje upratovanie a šetrí čas.

Motorizovaná hubica

Motorizovaná hubica obsahuje motor, ktorý poháňa rotujúcu kefu. Je obzvlášť účinný na vysávanie nábytku, áut alebo matracov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Príkon: 600 W
Sací výkon: 220 AW
Objem nádoby na prach: 700 ml
Nabíjanie: akumulátorové
? Kapacita batérie: 3 000 mAh
Doba nabíjania: 4-6 hodín
? Doba prevádzky: max 85 min
Životnosť batérie: 500 cyklov
Prevedenie: bezvreckové
Vysávanie: suché
Senzor prachu: áno
? Voľba režimov: áno
Typ filtra: HEPA
? Hmotnosť balenia: 2,55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton