Clean Air Optima CA-401, čistička vzduchu s ionizátorom

Kód: 3501000050
ZADARMOZADARMO
Clean Air Optima CA-401, čistička vzduchu s ionizátorom
€224 €186,67 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

UV Plazma iónová čistička vzduchu: elektrostatický filter ESP (elektrostatická plazma), UV lampa, Ionizátor (produkuje ozón). Miestnosť: do 60m2. Hlučnosť < 25 dB. Príkon: 25 W. Nie je nutné meniť filtre. Diaľkové ovládanie v komplete. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistička vzduchu čistí vzduch od nežiadúcich elementov. Poprípade je vhodné ju využívať v zimných obdobiach, kedy sa v domácnostiach menej vetrá.

Čistička vzduchu s ionizátorom Clean Air Optima CA-401 efektívne vyčistí vzduch v miestnostiach s plochou až 60 m2. Vzduchový prietok až 50 m3/hod a maximálna hlučnosť 25 dB z nej robia výkonného a zároveň tichého zabijaka nevítaných mikroorganizmov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Časovač: áno
Farba: šedá
Funkcia navyše na čistenie vzduchu: nemá
Funkcie navyše: nie je nutné meniť filter, nočné osvetlenie
Ionizátor: áno (nie je možné vypnúť)
Maximálna hlučnosť: 25 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: do 60 m²
Technológia čistenia vzduchu: ionizátor, elektrostatický filter
Vzduchový výkon: 50 m³/hod
Vzduchový prietok: výrobca neuvádza
Hlučnosť: 25 dB
Údržba filtrov: 1-2x týždenne mäkkou, vlhkou handričkou vyčistiť čepele
Ionizácia: áno
? Produkcia ozónu: <0,05 ppm
Napätie: 220V - 240V / 50Hz
Príkon: 25 W
Rozmery (VxŠxH): 76,0 x 20 x 26,7 cm
Hmotnosť: 4,35 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.