Trotec PAE 29, ochladzovač vzduchu a zvlhčovač

Kód: 2302000560
Akcia
Značka: Trotec
ZADARMOZADARMO
Trotec PAE 29, ochladzovač vzduchu a zvlhčovač
€112,99 €94,16 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Ochladzovač vzduchu / zvlhčovač vzduchu do kancelárie • ochladzuje a zvlhčuje 2v1 • Možno zvlhčovať bez chladenia • Vzduchový prietok max 100 m3/hod • zvlhčovacia kapacita 0,33 l / h • ventilátor • diaľkové ovládanie • časovač (automatické vypnutie) nádrž: 4 l • príkon max 45 W • Hlučnosť max 57 dB • váha 4,5 kg • rozmery 23 x 27 x 75 cm • pre stredne veľké miestnosti • držadlo, kolieska • vypínateľný displej a nočný režim • zvlhčovanie • ventilácia • auto. smerovanie lamiel • Filter na čistenie vody v nádržke je možné dokúpiť (SecoSan - 1ks, 3ks, 5ks)  

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochlazovač PAE 29 je unikátní kombinace výkonného ochlazovače vzduchu se zvlhčovačem. Nejen, že pobyt v místnosti zpříjemní chladným vzduchem, ale díky funkci zvlhčovače pozitivně působí na dýchací cesty. PAE 29 nepoužívá žádná chemická chladiva a tak je proces chladení zcela přirozený – není potřeba žádná hadice, ani složitá instalace. Zařízení je vybaveno vzdušným filtrem, který zachycuje zvířecí chlupy, chmýří nebo prach a díky tomu je vhodný i pro alergiky. Při nastavení vlhkosti na 50% snižujete riziko přenosu virů a můžete se tak vyhnout chřipci nebo nachlazení. 

Ochladzovač vzduchu Trotec PAE 29 pracuje so vzduchovým prietokom až 100 m3/hod a s príkonom 45 W sa radí medzi úsporné prístroje.

Prístroj využíva technológiu ochladzovania vzduchu s prirodzeným odparovaním. Ako už napovedá názov, ochladzovač vzduchu je možné využiť aj ako zvlhčovač vzduchu. V tomto prípade je možné pracovať so zvlhčovacím výkonom až 0,33 l/h.

PAE 29 je vybaven režimem přirozeného větru - jemně stoupající nebo klesající vánek a automatickou oscilací 90° pro rovnoměrnou distribuci vzduchu po místnosti. Je energeticky velmi efektivný. Prístroj je tiež vybavený nočným režímom, ktorý zaručí tichú prevádzku v priebehu nočných hodín a vy sa tak nemusíte báť, že by ste boli rušení počas spánku. Tento režim je možné prepojiť so vstavaným časovačom, kedy je na zariadení možné nastaviť odložené vypnutie od 1 - 9 hodín.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochladzovače vzduchu
Aromaterapia: nie
Automatická regulácia vlhkosti vzduchu: áno
Automatické vypnutie: 1 - 9 hodín
Časovač: áno
Energetická trieda: nemá
Farba: biela, čierna
Filtre na čistenie vody v nádržke: nie (možno dokúpiť)
Funkcia navyše: diaľkové ovládanie, nočný režim
Funkcia navyše na chladenie: zvlhčovanie
Funkcia navyše na zvlhčovanie: ochladzovanie
Funkcie navyše: nočný režim
Ionizátor: nie
Kapacita vodnej nádržky: 4 l
Maximálna hlučnosť: 57 dB
Maximálny prietok vzduchu: 100 m3/h
Odporúčaná plocha miestnosti: výrobca neuvádza
Odporúčaný priestor miestnosti: vyrobca neuvádza
Počet rýchlostí: 3
Typ: ochladzovač
Typ zvlhčovača: s prirodzeným odparom
Zvlhčovací výkon: 0,33 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.