Comedes BTR 50, profesionálny odvlhčovač vzduchu

Kód: 3511000865
Neohodnotené
Značka: Comedes
€677 €564,17 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Profesionálny odvlhčovač vzduchu • Maximálny odvlhčovací výkon 51 l/24 hod (pri 30 °C a RV 80 %) • Veľkosť nádržky 5,5 l • Odporúčaná veľkosť miestnosti do 100 m² • Maximálny vzduchový prietok výrobca neuvádza • Spotreba < 650 W • Hlučnosť max. 52 dB • Hmotnosť 36 kg • Prevádzková teplota 5 – 35 °C • Nepretržitá a automatická prevádzka • Časovač • Odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevhodná hladina vlhkosti je problém, ktorý trápi čím ďalej tým viac domácností. Adekvátna relatívna vlhkosť vzduchu by sa najčastejšie mala pohybovať v rozmedzí 40 – 60 %. V prípade ich nadmerných hodnôt vznikajú ideálne podmienky pre tvorbu plesní, poprípade silných alergénov. Práve odvlhčovač vzduchu môže skvelo poslúžiť ako dlhodobé riešenie a prevencia týchto problémov.

Profesionálny odvlhčovač vzduchu nájde svoje uplatnenie tam, kde klasické odvlhčovače zlyhávajú. Teda v miestach, kde je extrémna koncentrácia vlhkosti.

Prístroj Comedes BTR 50 pracuje s odvlhčovacím výkonom 51 l/24 h. Odvlhčí tak miestnosti s veľkosťou až 100 m2. Nádržku o objemu 5,5 l nie je nutné vylievať každou chvíli a so spotrebou max. 650 W sa nemusíte báť vysokých účtov za elektrinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Časovač: áno
Diaľkové ovládanie: nie
Farba: biela, čierna
Funkcia navyše na odvlhčovanie: nemá
Funkcie navyše: odtok hadicou
Ionizátor: nie
Kapacita vodnej nádržky: 5,5 l
Maximálna hlučnosť: 52 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: 100 m²
Odvlhčovací výkon: 51 l/24 hod
Regulácia vlhkosti vzduchu: áno
Technológia odvlhčovania: Kompresor
Vzduchový výkon: výrobca neuvádza
Príkon: 650 W
Rozmery (VxŠxH): 430 x 515 x 825 mm
Elektronické automatické rozmrazovanie: nie
Farba: oranžová, čierna
Napätie: 220-240 V/50 Hz
Technológia odvlhčovania: Kondenzácia vodnej pary
Rýchlosť odvlhčenia: 2,1 l/hod
? Povolená prevádzková RV: 20% - 80%
Povolená prevádzková teplota: 5° - 35°C
auto. vypnutie pri plnej nádržke: áno

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.