Comedes Demecto 10, odvlhčovač vzduchu

Kód: 3512000133
ZADARMOZADARMO
Comedes Demecto 10, odvlhčovač vzduchu
€224 €186,67 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Odvlhčovač vzduchu • Maximálny odvlhčovací výkon 10 l/24 hod (pri 30 °C a RV 80 %) • Veľkosť nádržky 2,1 l • Odporúčaná veľkosť miestnosti do 22 m² • Maximálny vzduchový prietok výrobca neuvádza • Spotreba < 250 W • Hlučnosť max. 40 dB • Hmotnosť 11,1 kg • Prevádzková teplota 5 – 32 °C • Prevádzková RV 20 % – 80 % • Odtok hadicou • Ukazovateľ vlhkosti • Kolieska • Držadlo • Aut. vypnutie pri plnej nádržke 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevhodná hladina vlhkosti je problém, ktorý trápi čím ďalej tým viac domácností. Adekvátna relatívna vlhkosť vzduchu by sa najčastejšie mala pohybovať v rozmedzí 40 – 60 %. V prípade ich nadmerných hodnôt vznikajú ideálne podmienky pre tvorbu plesní, poprípade silných alergénov. Práve odvlhčovač vzduchu môže skvelo poslúžiť ako dlhodobé riešenie a prevencia týchto problémov.

Prístroj Comedes Demecto 10 pracuje s odvlhčovacím výkonom 10 l/24 h. Odvlhčí tak miestnosti s veľkosťou až 22 m2. Nádržku o objemu 2,1 l nie je nutné vylievať každou chvíli a so spotrebou max. 250 W sa nemusíte báť vysokých účtov za elektrinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Časovač: áno
Diaľkové ovládanie: nie
Farba: biela, čierna
Funkcia navyše na odvlhčovanie: nemá
Funkcie navyše: odtok hadicou
Ionizátor: nie
Kapacita vodnej nádržky: 2,1 l
Maximálna hlučnosť: 40 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: 22 m²
Odvlhčovací výkon: 10 l/24 hod
Regulácia vlhkosti vzduchu: áno
Technológia odvlhčovania: Kompresor
Vzduchový výkon: výrobca neuvádza
Príkon: 250 W
Rozmery (VxŠxH): 340 x 495 x 220 mm
Elektronické automatické rozmrazovanie: nie
Farba: biela, čierna
Napätie: 220-240 V/50 Hz
Technológia odvlhčovania: Kondenzácia vodnej pary
Rýchlosť odvlhčenia: 0,4 l/hod
? Povolená prevádzková RV: 20% - 80%
Povolená prevádzková teplota: 5° - 32°C
auto. vypnutie pri plnej nádržke: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.