Trotec TTK 170 ECO, profesionálny odvlhčovač vzduchu

Kód: 3512010120
€539 €449,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Odvlhčovač vzduchu • Maximálny odvlhčovací výkon 52 l/24 hod (pri 32 °C a RV 80 %) • Veľkosť nádržky 6,6 l • Odporúčaná veľkosť miestnosti do 90 m² • Maximálny vzduchový prietok 350 m³/h • Spotreba < 700 W • Hlučnosť max. 56 dB • Hmotnosť 31 kg • Prevádzková teplota 5 – 32 °C • Prevádzková RV 30% - 90% • Odtok hadicou • Držadlo z ocele • Indikátor naplnenia nádrže • Aut. vypnutie po naplnení nádrže • je možné dokúpiť čerpadlo na kondenzát Trotec • je možné dokúpiť hygrostat do zásuvky Trotec BH30 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevhodná hladina vlhkosti je problém, ktorý trápi čím ďalej tým viac domácností. Adekvátna relatívna vlhkosť vzduchu by sa najčastejšie mala pohybovať v rozmedzí 40 – 60 %. V prípade ich nadmerných hodnôt vznikajú ideálne podmienky pre tvorbu plesní, poprípade silných alergénov. Práve odvlhčovač vzduchu môže skvelo poslúžiť ako dlhodobé riešenie a prevencia týchto problémov.

Profesionálny odvlhčovač vzduchu nájde svoje uplatnenie tam, kde klasické odvlhčovače zlyhávajú. Teda v miestach, kde je extrémna koncentrácia vlhkosti.

Trotec TTK 170 ECO si práve poradí i s takými podmienkami. Jeho odvlhčovací výkon je totiž až 52 l/24 h. Využíva sa tak vo vlhkých suterénoch, pivniciach a stavbách. Disponuje nádržkou s objemom 6,6 l, poprípade je možné využiť odvodnú hadicu. Vďaka tomu nie je nutné nádržku každú chvíľu vylievať.

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Časovač: nie
Diaľkové ovládanie: nie
Farba: biela, čierna
Funkcia navyše na odvlhčovanie: nemá
Funkcie navyše: odtok hadicou
Ionizátor: nie
Kapacita vodnej nádržky: 6,6 l
Maximálna hlučnosť: 56 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: 90 m²
Odvlhčovací výkon: 52 l/24 hod
Regulácia vlhkosti vzduchu: áno
Technológia odvlhčovania: Kompresor
Vzduchový výkon: 350 m³/hod
Príkon: 700 W
Rozmery (VxŠxH): 900 x 455 x 495 mm
? Dĺžka prívodného kábla: výrobca neuvádza
Farba: čierna, biela
Napätie: 220-240 V/50 Hz
Technológia odvlhčovania: Kondenzácia vodnej pary
Rýchlosť odvlhčenia: 2,15 l/hod
? Povolená prevádzková RV: 30% - 90%
Povolená prevádzková teplota: 5 - 32 °C
Odporúčaná veľkosť hadice (priemer): 12 mm
Odvlhčovací výkon (32°C, 80% RV): 52 l/24 hod
Odvlhčovací výkon (30°C, 80% RV): 50 l/24 hod
Odvlhčovací výkon (20°C, 60% RV): 20 l/24 hod
auto. vypnutie pri plnej nádržke: áno
Elektronické automatické rozmrazovanie: áno
Chladivo: R290
Množstvo chladiva: 150 g
Počítadlo prevádzkových hodín: áno
Materiál konštrukcie: robustná oceľ
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.