Trotec TTK 171 ECO, profesionálny odvlhčovač vzduchu

Kód: 3512010140
€649 €540,83 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Odvlhčovač vzduchu • Maximálny odvlhčovací výkon 52 l/24 hod (pri 32 °C a RV 80 %) • Veľkosť nádržky 5,5 l • Odporúčaná veľkosť miestnosti do 90 m² • Maximálny vzduchový prietok 450 m³/h • Spotreba < 650 W • Hlučnosť max. 52 dB • Hmotnosť 40 kg • Prevádzková teplota 5 – 30 °C • Prevádzková RV 20% - 90% • Odtok hadicou • Držadlo z ocele • Indikátor naplnenia nádrže • Aut. vypnutie po naplnení nádrže • Pripojenie vzduchovej hadice • Vzduchový filter • Displej so senzorom vlhkosti 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevhodná hladina vlhkosti je problém, ktorý trápi čím ďalej tým viac domácností. Adekvátna relatívna vlhkosť vzduchu by sa najčastejšie mala pohybovať v rozmedzí 40 – 60 %. V prípade ich nadmerných hodnôt vznikajú ideálne podmienky pre tvorbu plesní, poprípade silných alergénov. Práve odvlhčovač vzduchu môže skvelo poslúžiť ako dlhodobé riešenie a prevencia týchto problémov.

Profesionálny odvlhčovač vzduchu nájde svoje uplatnenie tam, kde klasické odvlhčovače zlyhávajú. Teda v miestach, kde je extrémna koncentrácia vlhkosti.

Trotec TTK 171 ECO si práve poradí i s takými podmienkami. Jeho odvlhčovací výkon je totiž až 52 l/24 h. Využíva sa tak vo vlhkých suterénoch, pivniciach a stavbách. Disponuje nádržkou s objemom 5,5 l, poprípade je možné využiť odvodnú hadicu. Vďaka tomu nie je nutné nádržku každú chvíľu vylievať.

Dodatočné parametre

Kategória: Odvlhčovače vzduchu
Časovač: áno
Diaľkové ovládanie: nie
Farba: biela
Funkcia navyše na odvlhčovanie: nemá
Funkcie navyše: odtok hadicou
Ionizátor: nie
Kapacita vodnej nádržky: 5,5 l
Maximálna hlučnosť: 52 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: 90 m²
Odvlhčovací výkon: 52 l/24 hod
Regulácia vlhkosti vzduchu: áno
Technológia odvlhčovania: Kompresor
Vzduchový výkon: 450 m³/hod
Príkon: 650 W
Rozmery (VxŠxH): 900 x 450 x 525 mm
? Dĺžka prívodného kábla: výrobca neuvádza
Farba: biela
Napätie: 220-240 V/50 Hz
Technológia odvlhčovania: Kondenzácia vodnej pary
Rýchlosť odvlhčenia: 2,15 l/hod
? Povolená prevádzková RV: 20% - 90%
Povolená prevádzková teplota: 5 - 30 °C
Odporúčaná veľkosť hadice (priemer): 11 mm
Odvlhčovací výkon (32°C, 80% RV): 52 l/24 hod
Odvlhčovací výkon (30°C, 80% RV): 50 l/24 hod
Odvlhčovací výkon (20°C, 60% RV): 22 l/24 hod
auto. vypnutie pri plnej nádržke: áno
Elektronické automatické rozmrazovanie: áno
Chladivo: R290
Množstvo chladiva: 230 g
Počítadlo prevádzkových hodín: nie
Materiál konštrukcie: robustná oceľ
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.