Comedes náhradný HEPA filter vhodný pre čističku vzduchu Philips AC3256/10, je možné použiť namiesto filtra Philips HEPA FY3433/10

Kód: 3511000481
Neohodnotené
Značka: Comedes
ZADARMOZADARMO
Comedes náhradný HEPA filter vhodný pre čističku vzduchu Philips AC3256/10, je možné použiť namiesto filtra Philips HEPA FY3433/10
€48 €40 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Náhradní HEPA filtr Comedes vhodný pro čističku vzduchu Philips AC3256 / 10, může být použit namísto originálního filtru Philips HEPA FY3433 / 10 

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradný HEPA filter pre čističku vzduchu Philips AC3256/10

  • je možné ho použiť namiesto HEPA filtra Philips FY3433/10
  • vhodný pre čističku vzduchu Philips AC3256 / 10
  • výrobok značky Comedes

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.