UV lampa pre čističku vzduchu s ionizátorom Clean Air Optima CA-508

Kód: 3511000530
€22 €18,33 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

UV lampa pre čističku vzduchu s ionizátorom Clean Air Optima CA-508

Detailné informácie

Podrobný popis

UV lampa pre čističku vzduchu s ionizátorom Clean Air Optima CA-508.

Ako funguje UV lampa

Je vedecky dokázané, že UV žiarenie ničí mikroorganizmy, avšak vyžaduje to väčšiu intenzitu žiarenia a tiež nejaký čas pôsobenia na vírusy a baktérie. V čističke vzduchu mikroorganizmy preletí okolo UV lampy vcelku rýchlo, a preto efektivita čistenia nie je veľmi vysoká. UV lampa spúšťa fotokatalytickú reakciu pre TiO2 filter a čiastočne sterilizuje vzduch. UV lampa nevyžaduje žiadnu údržbu.

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhajú zlepšiť ovzdušie v miestnosti. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia: čističky vzduchu do bytu, do reštaurácie a pre alergikov. Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciách. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: UV lampa
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.