Externé čerpadlo Trotec

Kód: 3512020100
Neohodnotené
Značka: Trotec
€99 €82,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Možnosti doručenia

Externé čerpadlo na kondenzát • Pri prevýšení 3 m prečerpá 90 l /h hod • Priemer pre vstupnú hadicu ≤25 mm • Priemer výstupnej hadice = 5 mm • Výstupná hadica je súčasťou balenia • Vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrebujete bezobslužné odvlhčovanie, ale neviete si rady s kondenzátom? Pumpa na kondenzát od nemeckej firmy Trotec váš problém vyrieši. Je ideálnou pomôckou na odvlhčovanie pivníc, garáží, stavieb a pod.

Externé čerpadlo Trotec

Pumpa napomáha zbaviť sa kondenzátu v prípade, že blízko odvlhčovača nemáte kanalizáciu, kam by ste mohli zaviesť odvodnú hadicu z sušiča. Vodu z odvlhčovača treba nechať do čerpadla odviesť samospádom. Pumpa Trotec následne odvedie kondenzát hadicou až do výšky cca 5 metrov.

Dá sa použiť aj ako externé čerpadlo na vodu pre iné typy spotrebičov. S jej nasadením môžete odvlhčovať nepretržite. Ideálna je pumpa pre bezobslužnú prevádzku komerčných odvlhčovačov rady Trotec TTK S a priemyselných odvlhčovačov série Trotec TTK ECO.

Účinnosť pumpy:

Maximálna kapacita: 90 l/hod (pri prevýšení 3 metre)

Maximálne prevýšenie: 5,2 metrov.

Príkon: 55 - 58 W

Váha: 2,5 kg

Priemer pre vstupnú hadicu: ≤ 25 mm

Priemer výstupnej hadice: 5 mm (dĺžka 5 m súčasťou balenia)

Pumpa je vyrobená v Nemecku (pozri štítok výrobku).

Súčasťou balenia je výstupná hadica s priemerom 5mm a dĺžkou 5 m, prívodný kábel, manuál

Externú pumpu Trotec je možné použiť na prečerpávanie vody.

Menovite ide pripojiť k profesionálnym odvlhčovačom Trotec High Performance s odtokom hadicou:

TTK 75 ECO
TTK 165 ECO
TTK 170 ECO
TTK 171 ECO

Tiež je možné pripojiť ku všetkým ostatným odvlhčovačom, ktoré umožňujú odtok hadicou. Z našej ponuky to sú nasledujúce: viď tiež prehľad

Comedes Demecto 10

Trotec TTK 30 E

Trotec TTK 53 E

Clean Air Optima CA-707

Trotec TTK 75 E

Trotec TTK 72 E

Trotec TTK 96 E

Trotec TTK 90 E

Comedes Demecto 70

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Hmotnosť: 2.9 kg
Typ: externé čerpadlo
? Maximálna kapacita: 90 l / hod
Maximálne prevýšenie: 5,2 metrů
Príkon: 55 - 58 W
Váha: 2,5 kg
Druh čerpadla: povrchová
Maximálne čerpané množstvo: Menej ako 4000 l/hod
Výtlak: Menej ako 11 m
Výkon motora: Menej ako 600 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie