Externé čerpadlo Trotec

Kód: 3512020100
Neohodnotené
Značka: Trotec
ZADARMOZADARMO
Externé čerpadlo Trotec
€99 €82,50 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Externé čerpadlo na kondenzát • Pri prevýšení 3 m prečerpá 90 l /h hod • Priemer pre vstupnú hadicu ≤25 mm • Priemer výstupnej hadice = 5 mm • Výstupná hadica je súčasťou balenia • Vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrebujete bezobslužné odvlhčovanie, ale neviete si rady s kondenzátom? Pumpa na kondenzát od nemeckej firmy Trotec váš problém vyrieši. Je ideálnou pomôckou na odvlhčovanie pivníc, garáží, stavieb a pod.

Externé čerpadlo Trotec

Pumpa napomáha zbaviť sa kondenzátu v prípade, že blízko odvlhčovača nemáte kanalizáciu, kam by ste mohli zaviesť odvodnú hadicu z sušiča. Vodu z odvlhčovača treba nechať do čerpadla odviesť samospádom. Pumpa Trotec následne odvedie kondenzát hadicou až do výšky cca 5 metrov.

Dá sa použiť aj ako externé čerpadlo na vodu pre iné typy spotrebičov. S jej nasadením môžete odvlhčovať nepretržite. Ideálna je pumpa pre bezobslužnú prevádzku komerčných odvlhčovačov rady Trotec TTK S a priemyselných odvlhčovačov série Trotec TTK ECO.

Účinnosť pumpy:

Maximálna kapacita: 90 l/hod (pri prevýšení 3 metre)

Maximálne prevýšenie: 5,2 metrov.

Príkon: 55 - 58 W

Váha: 2,5 kg

Priemer pre vstupnú hadicu: ≤ 25 mm

Priemer výstupnej hadice: 5 mm (dĺžka 5 m súčasťou balenia)

Pumpa je vyrobená v Nemecku (pozri štítok výrobku).

Súčasťou balenia je výstupná hadica s priemerom 5mm a dĺžkou 5 m, prívodný kábel, manuál

Externú pumpu Trotec je možné použiť na prečerpávanie vody.

Menovite ide pripojiť k profesionálnym odvlhčovačom Trotec High Performance s odtokom hadicou:

TTK 75 ECO
TTK 165 ECO
TTK 170 ECO
TTK 171 ECO

Tiež je možné pripojiť ku všetkým ostatným odvlhčovačom, ktoré umožňujú odtok hadicou. Z našej ponuky to sú nasledujúce: viď tiež prehľad

Comedes Demecto 10

Trotec TTK 30 E

Trotec TTK 53 E

Clean Air Optima CA-707

Trotec TTK 75 E

Trotec TTK 72 E

Trotec TTK 96 E

Trotec TTK 90 E

Comedes Demecto 70

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: externé čerpadlo
? Maximálna kapacita: 90 l / hod
Maximálne prevýšenie: 5,2 metrů
Príkon: 55 - 58 W
Váha: 2,5 kg
Druh čerpadla: povrchová
Maximálne čerpané množstvo: Menej ako 4000 l/hod
Výtlak: Menej ako 11 m
Výkon motora: Menej ako 600 W

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.