NOATON DF 4123C, uhlíkový filter pre odvlhčovač vzduchu

Kód: 3510000222
€10 €8,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Uhlíkový filter  pre odvlhčovač a čističku vzduchu NOATON DF 4123 HEPA. Rozmery: 186x254x20 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Uhlíkový filter pre odvlhčovač vzduchu NOATON DF 4123C

Tento uhlíkový filter je doplnkom k zariadeniu NOATON DF 4123 HEPA, čím sa z neho stane odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1.

V interiéroch býva všeobecne oveľa horší vzduch ako vonku. Do pľúc tak môže vniknúť veľké množstvo nevhodných a taktiež zdraviu škodlivých látok. Tie potom následne môžu spôsobovať zdravotné problémy, ako sú alergie, bolesti hlavy alebo aj problémy s dýchaním.

Jeho hlavné využitie spočíva v neutralizácii zápachov, zachytávaní hrubších častíc, ale aj jemných nečistôt a častíc ako sú okom neviditeľný prach, alergény, peľ, plynné látky (plyny uvoľňujúce sa z lepidiel, lakov, náterov, farieb, sprejov, umelohmotných materiálov).

Všetky vyššie uvedené látky môžu totiž spôsobovať nežiaduce účinky, ako sú alergie, astma, respiračné problémy, chronická únava, problémy so spánkom a ďalšie problémy zhoršujúce zdravotný stav.

Inštalácia filtra je intuitívna a výmena trvá len niekoľko sekúnd.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: aktivný uhlík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton