NOATON DF 4123HC, kombinovaný filter (HEPA + uhlík) pre odvlhčovač vzduchu

Kód: 3510000221
€22 €18,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kombinovaný filter (HEPA + uhlík) pre odvlhčovač a čistiku vzduchu NOATON DF 4123 HEPA. Rozmery: 186x254x20 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

NOATON DF 4123HC, kombinovaný filter pre odvlhčovač vzduchu NOATON DF 4123 HEPA

Kombinácia filtra HEPA a filtra s aktívnym uhlíkom robí z tohto výrobku unikát na svetovom trhu.

Jeho výhoda spočíva predovšetkým v širšom rozsahu zachytávaných látok vďaka spojeniu oboch filtračných technológií. HEPA filter dokáže zachytiť veľmi jemné častice až do 0,3 mikrometrov a uhlíkový filter odstraňuje aj zápachy, výpary a látky (znečistenie z plynových horákov, parafínových sviečok), ktoré HEPA filter už nie je schopný zachytiť.

Tento filter teda odstraňuje aj látky spôsobujúce respiračné problémy, nadmernú únavu, bolesti hlavy, ale aj problémy s nespavosťou a zhoršenou kvalitou spánku.

Pri použití tohto filtra dosiahnete osviežujúcu atmosféru vo vašej domácnosti a väčší pre vašich najmilších a domácich miláčikov.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA a uhlík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton