Noaton DF 4214H, HEPA filter pre prístroj Noaton DF 4214 HEPA

Kód: 3510000300
€16 €13,33 bez DPH
31.10.2024 (dostupnost)
Možnosti doručenia

HEPA filter pre odvlhčovač a čističku vzduchu Noaton DF 4214 HEPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

NOATON DF 4214H - čistite vzduch pomocou HEPA filtra


Dokúpiteľný HEPA filter pre odvlhčovač vzduchu NOATON DF 4214 HEPA je možné ľahko nainštalovať a tým pádom zariadenie začne fungovať ako odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1.

Tento filter je súčasťou zariadenia NOATON DF 4214 HEPA, avšak kvôli životnosti týchto typu filtrov, čo je cca 6-24 mesiacov (záleží na spôsobe používania), je potrebné tieto filtre meniť, aby bola zaručená maximálna efektivita filtra.

V súčasnej dobe sa jedná najnovšie a najlepšie technológie v oblasti čistenia vzduchu vo všetkých možných prostrediach a dosahuje účinnosť až 99,97%.

Je vhodný najmä v boji proti baktériám, vírusom, alergénom, plesňotvorným zárodkom, peľu, prachu, roztočom a ďalším typom mikroorganizmov. Účinne zachytáva látky uvoľňujúce sa z nábytku, muriva a textilu (farby, laky, lepidlo, nátery, chemické prostriedky), ktoré môžu byť vo väčšom množstve toxické a tak sa perfektne hodia do bežnej domácnosti. Okrem iného je tento HEPA filter účinný aj proti jemnému prachu, ktorý unikne aj ľudskému oku.

V domácnostiach bez čističky vzduchu s HEPA filtrom môže u ľudí dochádzať k chronickej únave, náchylnosti na prechladnutie, zhoršenie imunity a tiež kvality spánku.

Jeho využitie ocenia najmä ľudia trpiaci alergiami, astmatici, fajčiari, ale aj ľudia so zdravotnými problémami, rodiny s malými deťmi a ľudia postaršieho veku.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton