Hygrostat do zásuvky Trotec BH30

Kód: 7311000500
€34 €28,33 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Externý hygrostat a humidistat • automatická regulácia vlhkosti vzduchu • vhodný pre zvlhčovače, odvlhčovače a ochladzovače vzduchu • ukazovateľ relatívnej vlhkosti • prevádzková RV 20% - 90% • prevádzková teplota 5°C - 35°C • batéria na udržanie pamäte • svetelný indikátor chodu • jednoduché nastavenie 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hygrostat do zásuvky Trotec BH30

Dokonalý komfort s úsporou energie. Externý hygrostat a humidistat BH30 umožnia praktickú kontrolu nad relatívnou vlhkosťou v miestnosti. Zakúpte ho pre zvlhčovače a odvlhčovače, ktoré nemajú zabudovaný hygrostat, a pozorujte, ako sa prístroj zázrakom premení na perfektný regulátor vlhkosti vzduchu.

Použiteľný pre zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu a ochladzovače vzduchu.

Ako hygrostat funguje

1) Hygrostat zapojíte do zásuvky a pripojíte k nemu zvlhčovač/odvlhčovač.

2) Nastavíte cieľovú hodnotu vlhkosti.

3) Hotovo! Externý hygrostat Trotec BH30 bude premeriavať aktuálnu hladinu vlhkosti v izbe a podľa situácie bude spínať alebo prerušovať dodávku energie do prístroja.

BH30 použite pre prístroje, ktoré nemajú vlastný hygrostat:

Odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-703

Ochladzovač Trotec PAE 25

Profesionálny sušič Trotec TTK 75 ECO

Profesionálny sušič Trotec TTK 165 ECO

Profesionálny sušič Trotec TTK 170 ECO

Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-602

Zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu s vodným filtrom Comedes Lavaero

... a podobné.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu
Typ: hygrostat
Napätie: 230 V / 50 Hz
Odporová záťaž: 16 A / 3680 VA
Induktívna záťaž: 9 A /2070 VA
Rozmery: 126 x 68 x 76 mm
Prevádzková relatívna vlhkosť vzduchu: 20% - 90%
Povolená prevádzková teplota: 5°C - 35°C
Konektor: CEE 7/7 (typ zástrčky F + E)
Batérie: 1x 3 V, CR2032
Displej: LCD
Kontrolka prevádzky: zelená (spustený) - červená (nespustený)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distribútorom značky TROTEC na Slovensku a v Českej republike (CERTIFIKÁT)

Ponúka široký výber kvalitných odvlhčovačov, zvlhčovačov a domácich čističiek vzduchu a ďalších nástrojov z oblasti klímy. Skupina Trotec je známa pre svoje inovatívne riešenia s vynikajúcim pomerom cena - výkon a pre rastúcu rozmanitosť sortimentu.

Spoločnosť začala v 90. rokoch ako požičovňa klimatizácií, kúrení a ventilátorov. Teraz patrí k svetovým lídrom s pobočkami v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Francúzsku a Taliansku a ponuka jej služieb sa do dnešného dňa rozrástla o predaj domácich aj profesionálnych spotrebičov na úpravu vzduchu.

V súčasnosti Trotec vyvíja, vyrába aj predáva technológiu a nástroje v oblasti klimatizácie na všetkých úrovniach, pre všetky druhy požiadaviek v komerčnom aj súkromnom sektore. Trotec zaisťuje vývojové oddelenie a veľkú časť svojich produktov vyrába výhradne v Nemecku. Výrobky označené logom TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označujú spotrebiče, ktoré boli vyrobené 100 % v Nemecku.

Spotrebiče značky Trotec zahŕňajú:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • práčky vzduchu do domova
  • mobilné klimatizácie
  • ventilátory
  • prenosné ohrievače
  • profesionálne odvlhčovače
  • profesionálne zvlhčovače
  • a ďalšie

Na jeseň v roku 2016 sme uviedli na slovenský trh rad spotrebičov Trotec HomeComfort, ktorý sa špecializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Predávame rad Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a práčky vzduchu. Najvýraznejšou skupinou tejto kategórie sú kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpčné odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje ich nízka nákupná cena, nadpriemerný výkon, kvalitné materiály a príjemný dizajn s jednoduchým ovládaním. Väčšina odvlhčovačov Trotec má užitočné vlastnosti pre sušenie bielizne v byte, umožňuje odtok hadicou pre nepretržitú prevádzku alebo ponúka časovač prevádzky ovládaný hygrostatom. Zvlhčovače vzduchu Trotec sú výnimočné výrobky s nevšedným spojením vlastností práčky vzduchu, čističky a zvlhčovača. Majú príjemný a originálny vzhľad a ponúkajú veľkú škálu funkcií za úplne bezkonkurenčnú cenu. Druhým radom v kategórii HomeComfort je rad ComfortTemp, ktorý sa špecializuje na úpravu teploty vzduchu, t.j. klimatizačné zariadenia, ventilátory, prenosné ohrievače. Tretím radom je HomeComfort ComfortCtrl: meracie prístroje na meranie tlaku v pneumatikách, grilovacie teplomery a izbové teplomery.

Okrem radu HomeComfort ponúka Trotec taktiež rad Trotec HighPerformance - profesionálne odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovné nástroje, špeciálne pracovné stany a najrôznejšie nástroje na meranie, ktoré môžete buď zakúpiť alebo si ich prenajať. Okrem toho ponúka profesionálne vysúšanie muriva, meranie a optimalizáciu vlhkosti alebo klimatizácie na komerčné využitie aj v náročných remeselných podmienkach. Medzi odbory, pre ktoré nachádzajú riešenia na mieru, patrí archivárstvo a múzeá, automobilový priemysel, železničný priemysel, výrobcovia energie, odvetvia manipulujúce s chemikáliami, elektronika a polovodiče, filmové a fotografické štúdiá, remeselné dielne, gastronómia, inštitúcie a management, výroba plastov, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, dátové centrá a káblové siete, policajné útvary, hasiči a záchranné služby, dopravný sektor a i veterinárne služby.

Široký záber spoločnosti Trotec svedčí o flexibilite a kvalite výrobkov, ktoré obstojne zvládnu záťaž v najrôznejších podmienkach. Medzi ich obchodných partnerov sa radia aj známe a zvučné značky ako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé ďalšie firmy.

Produkty firmy Trotec podliehajú profesionálnym testom a spĺňajú normy Európskej únie.