CasaFan 922013 Big Smooth Eco, biela, stropný ventilátor

Kód: 2304120052S
DC motor
Značka: CasaFan
ZADARMOZADARMO
CasaFan 922013 Big Smooth Eco, biela, stropný ventilátor
€779 €649,17 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

priemer vrtule: Ø 223 cm • svetlo: nemá • pre miestnosti od 20 m2 • zimný (spätný) chod: áno • ovládanie v komplete: retiazkové • montáž na šikmý strop: áno (max 22°) • spotreba: 6 - 29W • otáčky za minútu: max 101 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný ventilátor dokáže skĺbiť ako praktickú funkciu, tak aj štýlovosť do jedného. Nápadito oživí akýkoľvek priestor a v lete vytvorí príjemný vánok v miestnosti, naopak v zime s ním vďaka funkcii spätného chodu, ktorý stlačí horúci vzduch dolu, ušetríte za vykurovanie.

Stropný ventilátor CasaFan 922013 Big Smooth Eco s priemerom vrtule 223 cm sa hodí do miestností s veľkosťou od 20 m2  (pri výške stropu 2,4 m – 2,8 m). 

Ponúka funkciu „spätný chod“, ktorá sa využíva predovšetkým v zimnom období na rozprúdenie vzduchu v miestnosti tak, aby sa teplý vzduch, ktorý je ľahší a prirodzene stúpa ku stropu, dostal nižšie a cítili sme tak väčšie teplo.

Umiestnenie stropného ventilátora

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné ventilátory
Farba: buk, striebrnošedá
Farba - odtiene: svetlé
Funkcie navyše: zimný (spätný) chod
Materiál lopatiek: hliník
Montáž na šikmý strop: áno
Orientačná veľkosť miestnosti: od 20 m²
Ovládanie (súčasťou balenia): diaľkové ovládanie
Ovládanie alternatívne (možno dokúpiť): nemá
Priemer vrtule: 223 cm
Svetlo: nie
Typ motora: DC/EC, (jednosmerný, úsporný)
Typ svetla: nemá
? Výška stropu: 2,2 m - 2,8 m
Montáž bez tyče: áno
Svetelný zdroj: nemá
Počet rýchlostí: 6
Otáčky za minútu: max 101
Príkon motora: 4W-31W
Prietok vzduchu: výrobca neuvádza
Počet lopatiek: 9
Priemer vrtule: 223 cm
Hmotnosť: 15,11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť CasaFan pôsobí už viac ako 25 rokov na trhu so vzduchotechnikou. Či už sa jedná o konvektory, odvlhčovače vzduchu alebo stropné ventilátory, všetky výrobky CasaFan spĺňajú najprísnejšie požiadavky pri kontrolách kvality v laboratóriách. Ponuka stropných vetrákov CasaFan obsahuje viac ako 3000 kombinácií všetkých modelov, kedy k základnému produktu je možné dokúpiť množstvo príslušenstva ako sú predlžovacie tyče, ovládania na stenu, prípadne iné farebné vyhotovenie lopatiek.

Stropné ventilátory môžete používať po celý rok vďaka funkcii leto/zima, kedy v lete ochladzujú a v zime ušetria energiu. Veľká časť ventilátorov CasaFan je vybavená DC motormi novej generácie so zárukou 25 rokov, s ktorými docielite úsporu elektrickej energie, sú menej hlučné a viac šetrné k životnému prostrediu.

Značka CasaFan vlastní modelový rad CasaTherm. Ten ponúka širokú škálu ohrievačov a zariadení podobného typu.

Výhradným distribútorom značky CasaFan na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.