Noaton AL 4111, tesnenia strešných okien pre mobilné klimatizácie (2x230 cm)

Kód: 5600000930
€27 €22,50 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tesnenie okien do strešných (vyklápacích) okien je vhodné pre všetky mobilné klimatizácie. Ako už názov napovedá, je určené pre európske okná (krídlové, vyklápacie a sklápacie). Maximálny obvod je 460 cm (2 diely po 230 cm). Tento typ tesnenia do okien môžeme použiť pri akejkoľvek klimatizácii a podobnom prístroji. Je odolné proti dažďu a je možné ho navyše prakticky využiť aj ako sieť proti hmyzu. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivosť a rýchle dodanie.

Návod Noaton AL 4111

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesnenie do Okien pre strešné okná


Pohodlný a úsporný spôsob, ako odvádzať vzduch z klimatizácie von úplne bez vŕtania. Tento šikovný spôsob zlepšuje výkon mobilnej klimatizácie (tesnenie totiž zabráni penetrácii teplého vzduchu dovnútra a tým zvýši chladiace účinky klimatizácie) a navyše šetrí energiu (miestnosť sa ochladí podstatne rýchlejšie). Inštalácia počas niekoľkých sekúnd.

Tesnenie do Okien pre strešné okná

Pohodlný a úsporný spôsob, ako odvádzať vzduch z klimatizácie von úplne bez vŕtania. Tento šikovný spôsob zlepšuje výkon mobilnej klimatizácie (tesnenie totiž zabráni penetrácii teplého vzduchu dovnútra a tým zvýši chladiace účinky klimatizácie) a navyše šetrí energiu (miestnosť sa ochladí podstatne rýchlejšie). Inštalácia počas niekoľkých sekúnd.

Prečo využívať TESNENIE OKIEN?

Tesnenie do okien pre mobilnú klimatizáciu sa na prvý pohľad javí ako zbytočnosť. Avšak tu je hneď niekoľko dôvodov, prečo si ho kúpiť a používať spolu s mobilnou klimatizáciou.

Zvýšenie účinnosti mobilnej klimatizácie

Nasadením docielime to, že sa nám teplý vzduch nebude vracať späť do miestnosti. Tým pádom sa už raz ochladený vzduch nebude otepľovať a samotná teplota v miestnosti tak bude stabilnejšia.

Znižuje spotrebu elektrickej energie a predlžuje životnosť prístroja

Vďaka vyššej účinnosti docielime to, že vzduch v miestnosti bude rýchlejšie ochladený. Rýchlejšie ochladenie vzduchu spôsobí, že klimatizácia nebude v nepretržitej prevádzke. To sa samozrejme odráža na spotrebe elektrickej energie, ktorá tak môže byť aj niekoľkonásobne nižšia.

Nižšia intenzita používania klimatizácie a menšie teplotné výkyvy, ktoré majú za následok časté zapínanie a vypínanie kompresora, čo môže viesť k jeho rýchlejšiemu opotrebovaniu, navyše predlžujú životnosť prístroja. Kompresor, ktorý je zároveň srdcom prístroja, je jeho najdrahšou časťou av prípade jeho poruchy sú následné opravy nákladné a niekedy sa rovno oplatí kúpiť prístroj nový.

Jednoduchá inštalácia a multifunkčné využitie

Noaton AL 4110 je možné použiť pre všetky typy vyklápajúcich okien. Jeho inštalácia je naozaj veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Nepoškodzuje okenný rám, jeho údržba je jednoduchá (je možné ho normálne vyprať v práčke) a okno je po jeho inštalácii možné zavrieť.

Ďalej určite oceníte jeho multifunkčnosť. Toto tesnenie je možné použiť na aj na iné prístroje, než sú mobilné klimatizácie. Je možné ho použiť ku ktorémukoľvek prístroju, ktorý potrebuje upevniť odvodnú hadicu von z okna.

Dodatočné parametre

Kategória: Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie
Maximálny obvod: 460 cm
Vhodné pre typ okien: Strešné, vyklápacie
Maximálny počet hadíc: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton