Clean Air Optima CA-405, stojanový ventilátor

Kód: 2410130050
ZADARMOZADARMO
stĺpový ventilátor CA-405,1
€150 €125 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Stĺpový ventilátor s ionizátorom Clean Air Optima CA-405: stupne ventilácie - 3 • rýchlosť vzduchu - 7 m/s • príkon - max 65 W • oscilácia - 80° • hmotnost - 3,35 kg • rozmery - 92 x 16 x 14 cm • diaľkové ovládanie • časovač • džka kábla - 2 m 

Detailné informácie

Podrobný popis

ČISTENIE VZDUCHU IONIZÁTOROM
Prístroj disponuje vstavaným ionizátorom. Ide o časť prístroja, produkujúcu záporné ióny. Tie na seba viažu prachové častice, mikroorganizmy a iné nežiaduce látky, ktoré následne zhlukujú do jedného väčšieho chuchvalca. Keďže je taký zhluk častíc ťažší ako vzduch, klesajú k zemi a následne sú odfiltrované.

FUNKCIA NAVYŠE
Stĺpový ventilátor disponuje až 3 rýchlosťami ventilátora (možnosť nastavenia pre normálne prúdenie vzduchu, prirodzené prúdenie vzduchu a režim spánku) a pokročilým systémom – dynamickým prietokom vzduchu s vertikálnym rotorom.

Ďalšou užitočnou funkciou je časovač, nastaviteľný pre 1, 2, 4 a 8 hodín. Princíp je veľmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, počas ktorej chcete, aby prístroj fungoval a po uplynutí tejto doby sa sám automaticky vypne.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE
Pohodlnosť prístroja podčiarkuje aj možnosť využitia infračerveného diaľkového ovládania. Nemusíte tak chodiť k prístroju zakaždým, keď budete chcieť prepnúť program ventilácie, alebo ho úplne vypnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Ventilátory
Farba: biela
Maximálna hlučnosť: 25 dB
Prevedenie: stĺpový
Príkon: 65 W
stupňa ventilácie: 3
hmotnosť: 3,4 kg
rozmery: 92 x 16 x 14 cm
Diaľkové ovládanie: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.