Clean Air Optima CA-904b, stĺpový ventilátor

Kód: 2302000020
ZADARMOZADARMO
Clean Air Optima CA-904b, stĺpový ventilátor
€109 €90,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

2v1 - kúrenie a chladenie • Hlučnosť - <35 dB(A) • Rýchlosť otáčok za minútu - 750 - 1050 • Hmotnosť - 4,56 kg • Digitálna regulácia teploty medzi 15 ° C a 35 ° C • pre miestnosti - 40 m² • Diaľkové ovládanie Výkon - 1000/2000 W 

Detailné informácie

Podrobný popis

KÚRENIE A CHLADENIA 2V1
Špičkový prístroj, ktorý poskytuje pohodlné vykurovanie, či dodatočné oteplenie pre priestory do 40 m2 (100 m3). A naopak v teplom ročnom období sa dokáže premeniť na klasický ventilátor, ktorý naopak vzduch rozfúka a osvieži.

Prístroj je tak možné využívať prakticky po celý rok. Nemusíte kupovať 2 prístroje, ktoré vyjdú nielen draho a zaberú oveľa viac miesta, ale koľkokrát nie sú tak kvalitné, ako prístroje holandskej značky Clean Air Optima.

FUNKCIA NAVYŠE
Pri zariadeniach, ktoré vzduch ochladzujú, či naopak otepľujú je dobré mať možnosť nastavenia východiskovej, či cieľovej teploty. Na to v tomto prípade slúži nastaviteľný termostat, ktorý sám túto teplotu reguluje.

Ďalšou užitočnou funkciou je časovač, nastaviteľný pre 1 až 12 hodín. Princíp je veľmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, počas ktorej chcete, aby prístroj fungoval a po uplynutí tejto doby sa sám automaticky vypne.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE
Pohodlnosť prístroja podčiarkuje aj možnosť využitia infračerveného diaľkového ovládania. Nemusíte tak chodiť k prístroju zakaždým, keď budete chcieť prepnúť program ventilácie, alebo ho úplne vypnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Ventilátory
Farba: čierna
Maximálna hlučnosť: 35 dB
Prevedenie: stĺpové
Priemer vrtule: nemá
Príkon: 2000 W
stupňa ventilácie: 2
Otočný kruh: 90° a 360°
hmotnosť: 4,8 kg
rozmery: 688 x 210 x 210 mm
Digitálna regulácia teploty: medzi 15 ° C a 35 ° C
Diaľkové ovládanie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.