Clean Air Optima CA-502 Pro Mini, čistička vzduchu

Kód: 3501000320
€96 €80 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Čistička vzduchu pre miestnosť do 20 m² • Vzduch. CADR 100m³/h • Hlučnosť 10-50 dB • Režimy: Spánok - Stredný - Turbo • HEPA filter s vrstvou z nanostriebra • Uhlíkový filter • DUO ionizátor • Predfilter • Senzor kvality vzduchu • Časovač 8 h • 16,5 x 16,5 x 23cm • Detská poistka • Súčasťou balenia - 2 sady filtrov • Hmotnosť 1,2 kg 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Múdra čistička vzduchu so senzorom čistoty, teploty a vlhkosti vzduchu.

Kvalitný vzduch je dôležitý pre naše zdravie. Čím menej alergénov, mikroorganizmov a chemických látok vdychujeme, tým menej chorôb sa objaví. Čistička vzduchu CA-502 Pro Mini holandskej spoločnosti Clean Air Optima očisťuje vzduch od prachu, peľu, baktérií, vírusov, cigaretového dymu, splodín z dopravy a priemyselnej produkcie, zvyškov roztočov, plesní, zvieracích nečistôt, rôznych chemických látok, plynov a zápachov a oi .i smogu. Zabudovaný inteligentný senzor neustále meria kvalitu vzduchu a automaticky spúšťa čistiace funkcie. Senzor monitoruje častice s priemerom 2,5 mikrometra (PM2,5). Je neoceniteľný v domovoch, ktoré často trápia smog. Smogové mračná obsahujú častice 10 µm (PM10) a 2,5 µm (PM2,5), ktoré sa usadzujú v pľúcach a patria do TOP10 najväčších zdravotných rizík pre človeka. Postará sa o ne predfilter, kvalitný filter s granulovaným uhlíkom a rozložitý True HEPA filter triedy H13 s antibakteriálnym poťahom z nanostriebra, ktorý zachytí častice až do priemeru 0,3 mikrometrov.

Pre skutočne čistý a svieži vzduch

CADR 100 m³/h je možné stlmiť až do nepočutého šepotu, pri ktorom budete v pokoji spať. Displej prepojený so šikovným zabudovaným senzorom zobrazuje množstvo nameraných nečistôt veľ. 2,5 µm, teplotu a vlhkosť vzduchu. Máte tak presný prehľad o stave svojho ovzdušia. Silný DUO-ionizátor s emitáciou 10 miliónov iónov za sekundu na meter kubický dotvorí atmosféru sviežeho vzduchu v lese po daždi. Krásny a elegantný dizajn spolu a širokou plochou a kvalitou filtrov je záručuje skutočne účinného prístroja, ktorý sa hodí do každej miestnosti a prečistí vašu klímu od nebezpečných polutantov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Časovač: áno
Farba: biela
Funkcia navyše na čistenie vzduchu: ukazovateľ vlhkosti vzduchu
Funkcie navyše: ukazovateľ množstva prachu, ukazovateľ teploty, ukazovateľ vlhkosti vzduchu
Ionizátor: áno (nie je možné vypnúť)
Maximálna hlučnosť: 50 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: do 20 m²
Technológia čistenia vzduchu: HEPA filter, ionizátor, predfilter, aktivní uhlík
Vzduchový výkon: 100 m³/h
Vzduchový prietok: 100 m³/h
Hlučnosť: 10 - 50 dB
Údržba filtrov: 1x týždenne vysávačom
Ionizácia: áno
Produkcia ozónu: nie
Napätie: 220V - 240V / 50Hz
Príkon: 16 W
Rozmery (VxŠxH): 16,5 x 16,5 x 23cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.