Filterset (2x HEPA + 2x uhlík) pre CA-510 Pro

Kód: 3511000510
ZADARMOZADARMO
Filterset (2x HEPA + 2x uhlík) pre CA-510 Pro
€67 €55,83 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Filtrset (2x HEPA + 2x uhlík) pre Clean Air Optima CA-510 Pro, životnosť 8 - 12 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálný TRUE HEPA filter s nanosilverovou povlakom / HEPA filter triedy H13

TRUE HEPA zachytáva 99,97% všetkých plávajúcich častíc a alergénov, ako sú šupiny domácich zvierat, roztoče, peľ, baktérie a vírusy > 0,3 mikrónu. Nanosilver je filtračný povlak, do ktorého sa pridáva antimikrobiálne činidlo, aby sa odstránili baktérie a vírusy a zastavil rast plesní a zápachu, ktoré vytvárajú mikróby na povrchu filtra. Aktívny uhlík neutralizuje pachy, chemické látky, plyny a pachy, zabraňuje rastu baktérií, vírusov a plesní.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA + predfilter s aktívným uhlíkom
Životnosť filtra: 3 - 6 mesiacov
? Údržba filtra: 1x týždenne vysávačom
Rozmery filtra (DxŠxH): 237 x 113 x 4 mm
? Zloženie filtra: aktívny uhlík, HEPA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.