Comedes Lavaero 900, čistička vzduchu

Kód: 3511000735 3511000825 3511000830 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Comedes
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Comedes Lavaero 900, čistička vzduchu
€407 €456 €504 od €407 €339,17 bez DPH €380 bez DPH €420 bez DPH od €339,17 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Multifunkčná čistička vzduchu pre miestnosť do 60 m² • vzduch. prietok 380 m³/hPredfilter s nanostriebrom • HEPA filter • Uhlíkový filter • Ionizátor (možno vypnúť) • Časovač • Nočný režim • Detská poistka • 306 x 604 x 306 mm 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistička vzduchu čistí vzduch od nežiadúcich elementov. Poprípade je vhodné ju využívať v zimných obdobiach, kedy sa v domácnostiach menej vetrá.

Čistička vzduchu s ionizátorom a funkcií zvlhčovania Comedes Lavaero 900 efektívne vyčistí vzduch v miestnostiach s plochou až 60 m2. Vzduchový prietok až 380 m3/hod z nej robia výkonného a zároveň tichého zabijaka nevítaných mikroorganizmov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Časovač: áno
Farba: biela, čierna
Funkcia navyše na čistenie vzduchu: nemá
Funkcie navyše: detská poistka, senzor kvality vzduchu, nočný režim, Senzor svetla
Ionizátor: áno (možno vypnúť)
Maximálna hlučnosť: výrobca neuvádza
Odporúčaná plocha miestnosti: do 60 m²
Technológia čistenia vzduchu: HEPA filter, uhlíkový filter, predfilter
Vzduchový výkon: 380 m³/hod
Vzduchový prietok: 380 m³/hod
Hlučnosť: výrobca neuvádza
Údržba filtrov: 1x týždenne vysávačom
Ionizácia: áno
? Produkcia ozónu: nie je
Napätie: 220V - 240V / 50Hz
Príkon: 40 W
Rozmery (VxŠxH): 306 x 306 x 604 mm
Hmotnosť: 7,5 kg

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.