Comedes Lavaero 150 Eco, čistička vzduchu

Kód: 3511000790 3511000795 3511000800 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Comedes
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Comedes Lavaero 150 Eco, čistička vzduchu
€119 €139 €157 od €119 €99,17 bez DPH €115,83 bez DPH €130,83 bez DPH od €99,17 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Multifunkčná čistička vzduchu pre miestnosť do 40 m² • vzduch. prietok 250 m³/hHEPA filter • uhlíkový filter • 300 x 414 x 160 mm • Detská poistka • Indikátor výmeny filtra • Ukazovateľ kvality vzduchu • súčasťou balenia je 1 filter 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistička vzduchu čistí vzduch od nežiadúcich elementov. Poprípade je vhodné ju využívať v zimných obdobiach, kedy sa v domácnostiach menej vetrá.

Čistička vzduchu s ionizátorom a funkcií zvlhčovania Comedes Lavaero 150 Eco efektívne vyčistí vzduch v miestnostiach s plochou až 40 m2. Vzduchový prietok až 250 m3/hod z nej robia výkonného a zároveň tichého zabijaka nevítaných mikroorganizmov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Časovač: nie
Farba: biela
Funkcia navyše na čistenie vzduchu: nemá
Funkcie navyše: senzor kvality vzduchu
Ionizátor: áno (nie je možné vypnúť)
Maximálna hlučnosť: výrobca neuvádza
Odporúčaná plocha miestnosti: do 40 m²
Technológia čistenia vzduchu: HEPA filter, uhlíkový filter
Vzduchový výkon: 250 m³/hod
Vzduchový prietok: 250 m³/hod
Počet rýchlostí ventilátora: 5
Hlučnosť: 69 dB
Údržba filtrov: 1x týždenne vysávačom
Ionizácia: nie
? Produkcia ozónu: nie je
Senzor kvality vzduchu: áno
Ukazovateľ kvality vzduchu: áno
Napätie: 220V - 240V / 50Hz
Príkon: 30 W
Rozmery (VxŠxH): 300 x 414 x 160 mm
Hmotnosť: 2,7 kg

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.