Filter do čističky vzduchu Comedes Lavaero 150 Eco (HEPA, uhlíkový)

Kód: 3511000870
€23 €19,17 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Náhradný filter 2v1 pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 150 Eco. Tento filter obsahuje v 1 bloku HEPA filter a uhlíkový filter vysokej kvality. Životnosť 6-9 mesiacov. Pohodlná výmena aj údržba. Rozmery: 24,2 x 29,5 x 3,5 cm, hmotnosť: 290 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinácia HEPA a granulovaného aktívneho uhlia má za cieľ zlikvidovať rôzne nečistoty zo vzduchu v miestnosti. Poradia si tak s časticami, ako sú spóry plesní, peľ, prach, ale aj niektoré typy zápachov a chuťových látok.

Životnosť filtra na čistenie vzduchu závisí od intenzity znečistenia vnútorného vzduchu. Pre zaistenie trvalo optimálneho výkonu filtra je nutné filter pravidelne kontrolovať av prípade potreby ho vymeniť.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA a uhlík
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.