Noaton AP 2145HCT, kombinovaný filter pre Noaton AP 2145

Kód: 5600000710
€16 €13,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kombinovaný filter (HEPA + uhlík + TiO2) pre čističku vzduchu Noaton AP 2145

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaný filter (HEPA + uhlík + TiO2) Noaton AP 2145HCT

Výhoda tohto filtra spočíva predovšetkým v širšom rozsahu zachytávaných látok vďaka spojeniu troch filtračných technológií. HEPA filter zachytí veľmi jemné častice až do 0,3 mikrometrov, uhlíkový filter odstraňuje tiež zápachy, výpary a látky (znečistenie z plynových horákov, parafínových sviečok), ktoré HEPA filter už nie je schopný zachytiť a TiO2 sa podieľa na fotokatalytike .

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA a uhlík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton