Filter pre fajčiarov do čističky vzduchu Comedes Lavaero 280

Kód: 3511000920
ZADARMOZADARMO
Filter pre fajčiarov do čističky vzduchu Comedes Lavaero 280
€39 €32,50 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Filter pre fajčiarov do čističky vzduchu Comedes LR 280 (5v1): Predfilter, nanostriebro, HEPA filter, uhlíkový filter, fotokatalytický TiO2 filter. Životnosť filtra je 6-9 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny filter pre fajčiarov pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 280 je skvelý na boj proti zápachom všetkého druhu. Obsahuje nielen že aktívne uhlie v granulovom stave, ale je tu špeciálne doplnené aj keramické granule, ktoré vyfiltruje aj tie najmenšie častice zápachu a dokonca aj redukuje formaldehyd vo vzduchu. Filter samozrejme má aj ďalšie komponenty, ktoré si poradia s prachom, peľom a pod. časticami.

  • Predfilter potiahnutý nanostriebrom: vyfiltruje najväčšie hrubé častice zo vzduchu a nanostriebro vydezinfikuje vzduch od baktérií
  • HEPA filter: vyfiltruje aj tie najmenšie častice peľu, prachu a pod.
  • Granulové aktívne uhlie: poradí si zo zápachy aj prchavými látkami vo vzduchu
  • Keramické granule: najvyššia účinnosť proti aj najmenším časticiam zápachov, zároveň znižujú výskyt formaldehydu vo vzduchu
  • TiO2 filter: UV žiarenie na tomto filtri spustí fotokatalytickú reakciu, ktorá vás zbaví zvyšných vírusov, baktérií, mikróbov a pod.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA, uhlík, nanostriebro, TiO2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.