Predlžovacia tyč 991257 ST 100 cm biela MW-EG pre Casafan Eco Genuino

Kód: 3511000935
ZADARMOZADARMO
Predlžovacia tyč 991257 ST 100 cm biela MW-EG pre Casafan Eco Genuino
€48 €40 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Predlžovacia tyč 991257 CasaFan ST 100 MW-EG, pre stropný ventilátor Eco Genuino, dĺžka = 100 cm, matný biely lak, je možné skrátiť na ľubovoľnú strednú veľkosť

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre stropné ventilátory
Typ: predlžovacia tyč

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť CasaFan pôsobí už viac ako 25 rokov na trhu so vzduchotechnikou. Či už sa jedná o konvektory, odvlhčovače vzduchu alebo stropné ventilátory, všetky výrobky CasaFan spĺňajú najprísnejšie požiadavky pri kontrolách kvality v laboratóriách. Ponuka stropných vetrákov CasaFan obsahuje viac ako 3000 kombinácií všetkých modelov, kedy k základnému produktu je možné dokúpiť množstvo príslušenstva ako sú predlžovacie tyče, ovládania na stenu, prípadne iné farebné vyhotovenie lopatiek.

Stropné ventilátory môžete používať po celý rok vďaka funkcii leto/zima, kedy v lete ochladzujú a v zime ušetria energiu. Veľká časť ventilátorov CasaFan je vybavená DC motormi novej generácie so zárukou 25 rokov, s ktorými docielite úsporu elektrickej energie, sú menej hlučné a viac šetrné k životnému prostrediu.

Značka CasaFan vlastní modelový rad CasaTherm. Ten ponúka širokú škálu ohrievačov a zariadení podobného typu.

Výhradným distribútorom značky CasaFan na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.