Esenciálny olej do zvlhčovačov vzduchu Clean Air Optima (Eukalyptus)

Kód: 3511000602
€11 €9,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Špeciálne esencilovanie olej pre ultrazvukové zvlhčovače vzduchu so schopnosťou rozptyľovať vôňu. Koncentrovaný esenciálny olej vysokej kvality. Vôňa: Eukalyptus. Objem: 10 ml.

Fotky iba ilustračné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esenciálný olej (Eukalyptus)

Esenciálny voný olej s vôňou eukalyptu pre ultrazvukové zvlhčovače vzduchu Clean Air Optima CA-602 a CA-603, ktoré umožňujú "aromaterapiu".

Olejčeky sú špeciálne prispôsobené na použitie so zvlhčovačmi, možno ich však použiť aj ako bežné esenciálne oleje.

Sú vysoké kvality, šetrné a silne koncentrované. Vôňa sa uvoľňuje príjemne a postupne až niekoľko hodín.

Ako "aromaterapia" funguje? Na zvlhčovači nájdite priehradku s hubkou, kam nakvapkajte 1-3 kvapky esenciálneho oleja. Zasuňte priehradku a zapnite zvlhčovanie. Zvlhčovač ultrazvukom rozbíja vodu na mikroskopické kvapky, ktoré v podobe jemnej hmly stúpajú do miestnosti. Bežne má hmla sviežu, neutrálnu vôňu čerstvého snehu, po pridaní olejčeka sa vonia podľa vybranej vône (eukalyptus, alebo levanduľa).

Esenciálný olej Clean Air Optima:
Vôňa: eukalyptus.
Objem: 10 ml.
Pre modely: CA-602; CA-603

Na čo slúží zvlhčovač vzduchu?

Zvlhčovače vzduchu predchádza nežiaducemu vysušeniu sliznice dýchacích ciest, ktorá sa pri presušení ľahšie podráždi a je náchylnejšia na prechladnutie a alergické reakcie. Tento problém je spôsobený nedostatočnou relatívnou vlhkosťou v miestnosti. Tá sa bežne pohybuje medzi 40-60%, ale počas vykurovacej sezóny často klesá až na hodnotu okolo 30%. Zvlhčovače vzduchu s automatickou reguláciou dokážu hladinu relatívnej vlhkosti merať a udržiavať ju na určitej hodnote vhodnej pre ľudský organizmus.

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhajú zlepšiť ovzdušie v miestnosti. Zvlhčovače vzduchu Clean Air Optima sú vhodné do bytu a pre deti. Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva u zvlhčovačov vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciách. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu
Typ: Esenciálný olej
Typ oleja: Eukalyptus
Objem: 10 ml
Vôňa: Eukalyptus
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.