Esenciálny olej do zvlhčovačov vzduchu Clean Air Optima (Levandule)

Kód: 3511000600
€11 €9,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Špeciálne esencilovanie olej pre ultrazvukové zvlhčovače vzduchu s funkciou arómy difuzéra. Koncentrovaný esenciálny olej vysokej kvality. Vôňa: Levanduľa; Objem: 10 ml.

Fotky iba ilustračné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esenciálný olej (Levandule)

Esenciálny voný olej s vôňou levandule pre ultrazvukové zvlhčovače vzduchu Clean Air Optima CA-602 a CA-603, ktoré umožňujú "aromaterapiu".

 Olejčeky sú špeciálne prispôsobené na použitie so zvlhčovačmi, možno ich však použiť aj ako bežné esenciálne oleje.

Sú vysoké kvality, šetrné a silne koncentrované. Vôňa sa uvoľňuje príjemne a postupne až niekoľko hodín.

Ako "aromaterapia" funguje? Na zvlhčovači nájdite priehradku s hubkou, kam nakvapkajte 1-3 kvapky esenciálneho oleja. Zasuňte priehradku a zapnite zvlhčovanie. Zvlhčovač ultrazvukom rozbíja vodu na mikroskopické kvapky, ktoré v podobe jemnej hmly stúpajú do miestnosti. Bežne má hmla sviežu, neutrálnu vôňu čerstvého snehu, po pridaní olejčeka sa vonia podľa vybranej vône (eukalyptus, alebo levanduľa).

ESENCIÁLNY OLEJ CLEAN AIR OPTIMA
Vôňa: levanduľa.
Objem: 10 ml.
Pre modely: CA-602; CA-603

Na čo slúží zvlhčovač vzduchu?

Zvlhčovače vzduchu predchádza nežiaducemu vysušeniu sliznice dýchacích ciest, ktorá sa pri presušení ľahšie podráždi a je náchylnejšia na prechladnutie a alergické reakcie. Tento problém je spôsobený nedostatočnou relatívnou vlhkosťou v miestnosti. Tá sa bežne pohybuje medzi 40-60%, ale počas vykurovacej sezóny často klesá až na hodnotu okolo 30%. Zvlhčovače vzduchu s automatickou reguláciou dokážu hladinu relatívnej vlhkosti merať a udržiavať ju na určitej hodnote vhodnej pre ľudský organizmus.

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhajú zlepšiť ovzdušie v miestnosti. Zvlhčovače vzduchu Clean Air Optima sú vhodné do bytu a pre deti. Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva u zvlhčovačov vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciách. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu
Typ: Esenciálný olej
Typ oleja: Levandule
Objem: 10 ml
Vôňa: levandule
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.