CasaFan 313282 Eco Plano II, orech, stropný ventilátor

Kód: 2303120069P4
DC motor
Značka: CasaFan
ZADARMOZADARMO
CasaFan 313282 Eco Plano II, orech, stropný ventilátor
€485 €404,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

priemer vrtule: Ø 132 cm • svetlo: nemá (možno dokúpiť) • pre miestnosti od 20 m2 • zimný (spätný) chod: áno • ovládanie v komplete: diaľkové ovládanie • montáž na šikmý strop: nie • spotreba: 3 - 24 W • otáčky za minútu: 30 - 65 - 101 - 140 - 175 - 206 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný ventilátor dokáže skĺbiť ako praktickú funkciu, tak aj štýlovosť do jedného. Nápadito oživí akýkoľvek priestor a v lete vytvorí príjemný vánok v miestnosti, naopak v zime s ním vďaka funkcii spätného chodu, ktorý stlačí horúci vzduch dolu, ušetríte za vykurovanie.

Stropný ventilátor so svetlom CasaFan 313282 Eco Plano II s priemerom vrtule 132 cm sa hodí do miestností s veľkosťou od 20 m2 (pri výške stropu 2,4 m – 2,8 m). Diaľkové ovládanie zaistí plnú kontrolu nad prístrojom.

Ponúka funkciu „spätný chod“, ktorá sa využíva predovšetkým v zimnom období na rozprúdenie vzduchu v miestnosti tak, aby sa teplý vzduch, ktorý je ľahší a prirodzene stúpa ku stropu, dostal nižšie a cítili sme tak väčšie teplo.

Umiestnenie stropného ventilátora

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné ventilátory
Farba: orech
Farba - odtiene: tmavé
Funkcie navyše: zimný (spätný) chod
Materiál lopatiek: spracované drevo (preglejka, MDF ...)
Montáž na šikmý strop: nie
Orientačná veľkosť miestnosti: od 20 m²
Ovládanie (súčasťou balenia): diaľkové ovládanie
Ovládanie alternatívne (možno dokúpiť): nemá
Priemer vrtule: 132 cm
Svetlo: možno dokúpiť
Typ motora: DC/EC, (jednosmerný, úsporný)
Typ svetla: nemá
? Výška stropu: 2,2 m - 2,8 m
Montáž bez tyče: nelze
? Svetelný zdroj: nemá
Počet rýchlostí: 6
Otáčky za minútu: 30 - 65 - 101 - 140 - 175 - 206
Príkon motora: 3 - 24 W
Prietok vzduchu: výrobca neuvádza
? Počet lopatiek: 4
Priemer vrtule: 132 cm
Hmotnosť: 6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť CasaFan pôsobí už viac ako 25 rokov na trhu so vzduchotechnikou. Či už sa jedná o konvektory, odvlhčovače vzduchu alebo stropné ventilátory, všetky výrobky CasaFan spĺňajú najprísnejšie požiadavky pri kontrolách kvality v laboratóriách. Ponuka stropných vetrákov CasaFan obsahuje viac ako 3000 kombinácií všetkých modelov, kedy k základnému produktu je možné dokúpiť množstvo príslušenstva ako sú predlžovacie tyče, ovládania na stenu, prípadne iné farebné vyhotovenie lopatiek.

Stropné ventilátory môžete používať po celý rok vďaka funkcii leto/zima, kedy v lete ochladzujú a v zime ušetria energiu. Veľká časť ventilátorov CasaFan je vybavená DC motormi novej generácie so zárukou 25 rokov, s ktorými docielite úsporu elektrickej energie, sú menej hlučné a viac šetrné k životnému prostrediu.

Značka CasaFan vlastní modelový rad CasaTherm. Ten ponúka širokú škálu ohrievačov a zariadení podobného typu.

Výhradným distribútorom značky CasaFan na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.