Filter do čističky vzduchu s ionizátorom Comedes Lavaero 1000 (HEPA, uhlíkový, predfilter, katalytický)

Kód: 3511000885
€50 €41,67 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Kompletná sada filtrov pozostávajúca z 2 kombinačných filtračných prvkov (antibakteriálny predfilter + prvok HEPA a aktívne uhlie + katalytický filter).

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna sada náhradných filtrov Comedes pre čistič vzduchu Lavaero 1000

Kompletná sada filtrov pozostávajúca z 2 kombinačných filtračných prvkov (antibakteriálny predfilter + prvok HEPA a aktívne uhlie + katalytický filter).

Antibakteriálny predfilter:
Antibakteriálny predfilter sa používa na filtrovanie hrubého znečistenia vnútorného vzduchu, ako sú väčšie častice, vlasy a vlákna. Tento prvý krok filtrácie vzduchu zvyšuje životnosť prvku HEPA. Predfilter je možné na čistenie jednoducho povysávať.

Prvok HEPA:
Filtruje peľ, domáci prach, spóry a ďalšie častice zo vzduchu v miestnosti. Mechanické filtrovanie a viazanie častíc pomocou adhezívnych síl.

Filter s aktívnym uhlím / fotokatalýzou:
Táto kombinácia filtrov sa skladá z granulovaného aktívneho uhlia a katalytického filtra. Aktívne uhlie má vysoko poréznu štruktúru a teda veľmi veľký povrch. Tento filtračný prvok je možné použiť na odstránenie pachov a rôznych organických a chemických zlúčenín zo vzduchu v miestnosti. Katalytický filter tiež slúži na zníženie zápachu a rôznych zlúčenín.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: HEPA + uhlík +antibakteriálný filter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.