Filter do čističky vzduchu s ionizátorom Comedes Lavaero 150 (3v1: predfilter, HEPA, uhlíkový)

Kód: 3511000230
€28 €23,33 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

Náhradný vzduchový filter 3v1 pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 150. Tento vzduchový filter obsahuje v 1 bloku odnímateľný predfilter, HEPA filter a uhlíkový filter vysokej kvality. Životnosť 6-9 mesiacov. Pohodlná výmena aj údržba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento kvalitný vzduchový filter obsahuje netkaný predfilter, uhlíkový filter s granulami a HEPA filter v jednom bloku, ktorý môžete pohodlne nasadiť do čističky. Filter je určený pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 150.

Netkaný predfilter je pripevnený suchým zipsom na filter s aktívnym uhlím. Zachytáva najväčšie nečistoty, ktoré by inak skrátili životnosť hlavných filtrov. Uhlíkový filter pohlcuje prach, pachy a neutralizuje niektoré plynné látky. Je pevne spojený do jedného bloku s HEPA filtrom. Vzduch tak prechádza HEPA filtrom (najcennejším filtrom v tejto trojici) až ako posledný a tým zaisťuje, že HEPA filter zachytáva naozaj len tie najjemnejšie častice.

Špecifikácia filtra pre Lavaero 150

  • Predfilter: dá sa očistiť vysávačom
  • Uhlík: granule
  • HEPA filter: účinnosť až 99,97%
  • Životnosť HEPA a uhlíkového filtra: 6-9 mesiacov (záleží na prevádzke a znečistení vzduchu).
  • Životnosť predfiltra: teoreticky neobmedzená, kvôli zaneseniu prachom je lepšie ho meniť zároveň s ostatnými filtrami.
  • Údržba predfiltra: 1x mesačne vysávačom, alebo podľa potreby. Údržbou predĺžite životnosť filtrov a zlepšíte sací výkon čističky.

 

Vyhlásenie spoločnosti Comedes: Týmto spoločnosť Comedes GmbH, Haupstraβe 9, 94405 Landau a.d. Isar, Nemecko vyhlasuje, že bude vyrábať náhradné filtre pre čističku vzduchu s ionizátorom Comedes Lavaero 240 po dobu 7 rokov od ukončenia výroby produktu.
Nasadzovanie vzduchového filtra

Čistička vzduchu Comedes Lavaero 150 

Čistička vzduchu Comedes Lavaero 150 je príjemne malá a ľahká čistička vzduchu do bytu. Je vybavená ionizátorom, ktorý je možné podľa potreby vypnúť a zapnúť nezávisle na prevádzke čistenia hlavnými filtrami. Výkonný ventilátor zvládne preosať vzduch cez filtre dva a pol krát za hodinu. UV lampa pomáha sterilizovať vnútorné časti čističky.

Čističky vzduchu a zvlhčovače pomáhajú zlepšiť ovzdušie v miestnosti. Čističky vzduchu značky Comedes majú širokú škálu využitia: ako čističky vzduchu do bytu (LR50, LR130, LR200, LR700, Lavaero 150, Lavaero 240); čističky vzduchu do reštaurácie (LR 700); čističky vzduchu pre alergikov, alebo ako čističky vzduchu do kancelárií, recepcií, úradov a čakární. Spoločnosť Comedes vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciách. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu a zvlhčovače značky Comedes dobré recenzie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: predfilter + HEPA + Uhlík
Uhlík: granule
Životnosť filtra: 6-9 mesiacov
Údržba filtra: 1x mesačne vysávačom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.