Comedes náhradný filter PT94501 pre čističku vzduchu Lavaero 100

Kód: 3511000725
Neohodnotené
Značka: Comedes
€26 €21,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Náhradný vzduchový filter 4v1 pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 100. Tento vzduchový filter obsahuje v 1 bloku odnímateľný predfilter, HEPA filter, uhlíkový filter a fotokatalytický vysokej kvality. Životnosť 6-9 mesiacov. Pohodlná výmena aj údržba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento kvalitný vzduchový filter obsahuje netkaný predfilter, fotokatalytický filter (TiO2), uhlíkový filter s granulami a HEPA filter v jednom bloku, ktorý môžete pohodlne nasadiť do čističky.

Filter je určený pre čističku vzduchu Comedes Lavaero 100.

Netkaný predfilter je pripevnený suchým zipsom na filter s aktívnym uhlím. Zachytáva najväčšie nečistoty, ktoré by inak skrátili životnosť hlavných filtrov. Fotokatalytický filter je aktivovaný UV svetlom. Spolu s granulovaným aktívnym uhlím sú znížené nepríjemné pachy a rôzne organické a chemické zlúčeniny zo vzduchu. Je pevne spojený do jedného bloku s HEPA filtrom. Vzduch tak prechádza HEPA filtrom (najcennejším filtrom v tejto trojici) až ako posledný a tým zaisťuje, že HEPA filter zachytáva naozaj len tie najjemnejšie častice.

Špecifikácia filtra pre Lavaero 100

Predfilter: dá sa očistiť vysávačom
Uhlík: granule
HEPA filter: účinnosť až 99,97%
Životnosť HEPA a uhlíkového filtra: 6-9 mesiacov (záleží na prevádzke a znečistení vzduchu).
Životnosť predfiltra: teoreticky neobmedzená, kvôli zaneseniu prachom je lepšie ho meniť zároveň s ostatnými filtrami.
Údržba predfiltra: 1x mesačne vysávačom, alebo podľa potreby. Údržbou predĺžite životnosť filtrov a zlepšíte sací výkon čističky.

 Vyhlásenie spoločnosti Comedes: Týmto spoločnosť Comedes GmbH, Haupstraβe 9, 94405 Landau a.d. Isar, Nemecko vyhlasuje, že bude vyrábať náhradné filtre pre čističku vzduchu s ionizátorom Comedes Lavaero 100 po dobu 7 rokov od ukončenia výroby produktu.
Nasadzovanie vzduchového filtra

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čističky vzduchu
Hmotnosť: 0.5 kg
Typ: filter
Typ filtra: HEPA a uhlík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Comedes je náš dôveryhodný partner, ktorého výrobky predávame už niekoľko rokov. Bol s nami pri zrode firmy a dodnes sa na neho môžeme spoľahnúť. Ich produkty si zakladajú na nadštandardnej kvalite a výkonnosti - je to nemecká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vie dobre, čo zákazníka uspokojí najviac.

Mnoho rokov pôsobil Comedes ako expert v oblasti klimatizácií. V súčasnej dobe sa špecializuje na kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pre bežných ľudí a snaží sa zvýšiť kvalitu ovzdušia v domovoch.

Ich výrobky majú veľkú škálu využití – do bytu, do reštaurácií, kancelárií a pod. Veľkou výhodou je nielen ich účelnosť, ale aj príjemný dizajn. Výkonom pokrývajú potreby malých, stredných aj nadpriemerne veľkých miestností, a preto si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Pri čističkách vzduchu Comedes počítajte s vysoko efektívnymi filtrami, ktoré sú schopné eliminovať úplnú väčšinu nežiadúcich látok v ovzduší. Aj vo zvlhčovačoch a odvlhčovačoch vzduchu zn. Comedes sú použité najmodernejšie technológie a kvalitné materiály, ktoré sú základom ich vysokej životnosti.

Všetky prístroje firmy sú predovšetkým ľahko ovládateľné, ale taktiež natoľko výkonné, aby dokonalo spĺňali najrôznejšie nároky a potreby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svojich výrobkov, vykonáva neustále testy svojich produktov v nezávislých organizáciach. Prirodzene taktiež všetky prístroje spĺňajú európske aj české smernice pre elektronické prístroje.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilné klimatizácie

Výhradným distribútorom značky Comedes na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie