NOATON DF 4114C1, uhlíkový filter pre odvlhčovač vzduchu

Kód: 3510000200
€6 €5 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Uhlíkový filter pre odvlhčovač a čističku vzduchu NOATON DF 4114. Rozmery: 175x235x4 mm 

Detailné informácie

Podrobný popis

uhlíkový filter pre odvlhčovač vzduchu NOATON DF 4114

Ide o doplnok k prístroju NOATON DF 4114. Pri aplikácii tohto filtra dosiahneme to, že okrem funkcie odvlhčovania začne prístroj plniť aj funkciu čističky vzduchu, teda sa z neho stane odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1.

V zime sa všeobecne v miestnostiach toľko nevetrá a interiéry sú doslova zamorené nevhodnými až zdraviu škodlivými látkami. Nechodíme tak často von, ako by sme mali, a tým pádom sa nám nedostáva toľko čerstvého vzduchu. Všetky tieto spomínané elementy sa môžu odrážať na našom fyzickom aj duševnom zdraví.

Svoje uplatnenie nájde tam, kde sa vyskytuje prach, peľ a plynné látky (plyny uvoľňujúce sa z lepidiel, lakov, náterov, farieb, sprejov, umelohmotných materiálov). Tieto látky môžu spôsobovať život ohrozujúce trampoty (alergia, astma, respiračné problémy, chronická únava, problémy so spánkom a ďalšie problémy zhoršujúce zdravotný stav).

Vloženie filtra je veľmi jednoduché a jeho výmena trvá iba niekoľko sekúnd.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre odvlhčovače vzduchu
Typ: filter
Typ filtra: aktivný uhlík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noaton je česká značka, špecializujúca sa na prístroje, ktoré svojimi účinkami zvyšujú kvalitu a komfort našich domácností.

Každá domácnosť je iná a každý z nás má tak iné podmienky na život. Pre zdravie a duševnú pohodu je ale dôležité myslieť hneď na niekoľko základných faktorov, ktoré ovplyvňujú toto domáce prostredie. Môže to byť teplota, prípadne čistota a kvalita vzduchu. Tieto problémy sa dajú jednoducho riešiť práve pomocou rôznych prístrojov. Avšak také zariadenia môžu vyjsť na tisícky eur. Preto primárnym cieľom značky Noaton je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné prístroje, ktoré si bude môcť dovoliť každý. Dbá na ideálny pomer cena/výkon.

Mimo vysoké nároky na vhodný pomer cena/výkon v Noatone vieme, že naše produkty neslúžia len ako prístroje, ktoré majú plniť účel, na ktorý boli zostrojené, ale taktiež sa jedná o dizajnový prvok, ktorý môže mať veľký či už pozitívny alebo negatívny vplyv na vzhľad celej miestnosti. Tomu teda musí zodpovedať aj samotný dizajn našich produktov. Preto pri navrhovaní svojich prístrojov dbáme na moderný dizajn, ktorý v sebe skĺbi jednoduchosť a nadčasovosť

Gavri s.r.o. je vlastníkom ochrannej známky Noaton