CasaFan 9314253 Libeccio, čerešňa, javor, wenge a borovice, stropný ventilátor

Kód: 2303120005F
€325 €270,83 bez DPH
Do 2 týždňov (dostupnosť)
Možnosti doručenia

priemer vrtule: 2 sady v komplete po 4 ks: Ø 120 cm a 142 cm • svetlo: 2xE27 max 40W (nie je súčasťou balenia)• pre miestnosti 14 - 20 m2 (sada lopatiek s priemerom 120 cm) alebo od 20 (sada lopatiek s priemerom 142cm) • zimný (spätný) chod: áno • ovládanie v komplete: diaľkové ovládanie • montáž na šikmý strop: áno (max 22°) • spotreba: 19 - 64W • otáčky za minútu: max 160 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropný ventilátor dokáže skĺbiť ako praktickú funkciu, tak aj štýlovosť do jedného. Nápadito oživí akýkoľvek priestor a v lete vytvorí príjemný vánok v miestnosti, naopak v zime s ním vďaka funkcii spätného chodu, ktorý stlačí horúci vzduch dolu, ušetríte za vykurovanie.

Stropný ventilátor CasaFan 9314253 Libeccio s priemerom vrtule 120 a 142 cm sa hodí do miestností s veľkosťou od 14 m2  (pri výške stropu 2,4 m – 2,8 m). 

Ponúka funkciu „spätný chod“, ktorá sa využíva predovšetkým v zimnom období na rozprúdenie vzduchu v miestnosti tak, aby sa teplý vzduch, ktorý je ľahší a prirodzene stúpa ku stropu, dostal nižšie a cítili sme tak väčšie teplo.

Umiestnenie stropného ventilátora

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné ventilátory
Farba: javor, wenge, čerešňa, borovice
Farba - odtiene: tmavé, svetlé
Funkcie navyše: zimný (spätný) chod
Materiál lopatiek: spracované drevo (preglejka, MDF ...)
Montáž na šikmý strop: áno
Orientačná veľkosť miestnosti: od 20 m²
Ovládanie (súčasťou balenia): diaľkové ovládanie
Ovládanie alternatívne (možno dokúpiť): ovládanie na stenu
Priemer vrtule: 120 cm, 142 cm
Svetlo: áno
Typ motora: AC, striedavý
Typ svetla: vymeniteľný svetelný zdroj
? Výška stropu: 2,2 m - 2,8 m
Montáž bez tyče: nie
Svetelný zdroj: 2xE27 max 40W (nie je súčasťou balenia)
Počet rýchlostí: 3
Otáčky za minútu: max 160
Príkon motora: 19W-64W
Prietok vzduchu: výrobca neuvádza
? Počet lopatiek: 2,3 nebo 4
? Priemer vrtule: 120 cm
Hmotnosť: 8,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť CasaFan pôsobí už viac ako 25 rokov na trhu so vzduchotechnikou. Či už sa jedná o konvektory, odvlhčovače vzduchu alebo stropné ventilátory, všetky výrobky CasaFan spĺňajú najprísnejšie požiadavky pri kontrolách kvality v laboratóriách. Ponuka stropných vetrákov CasaFan obsahuje viac ako 3000 kombinácií všetkých modelov, kedy k základnému produktu je možné dokúpiť množstvo príslušenstva ako sú predlžovacie tyče, ovládania na stenu, prípadne iné farebné vyhotovenie lopatiek.

Stropné ventilátory môžete používať po celý rok vďaka funkcii leto/zima, kedy v lete ochladzujú a v zime ušetria energiu. Veľká časť ventilátorov CasaFan je vybavená DC motormi novej generácie so zárukou 25 rokov, s ktorými docielite úsporu elektrickej energie, sú menej hlučné a viac šetrné k životnému prostrediu.

Značka CasaFan vlastní modelový rad CasaTherm. Ten ponúka širokú škálu ohrievačov a zariadení podobného typu.

Výhradným distribútorom značky CasaFan na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.