Clean Air Optima CA-602, zvlhčovač vzduchu

Kód: 3515000300
€54 €45 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Ultrazvukový zvlhčovač - Vytváranie studenej hmly • Ionizátor (možno vypnúť) • Obnoviteľný demineralizačný filter (keramický, nanosilver) • Aromaterapia • Miestnosť: do 35 m2 (120 ml/h - 300 ml/h) • Hlučnosť: < 25 dB • Spotreba max. 30 W (najvyšší výkon). Olejček nie je súčasťou balenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvlhčovače vzduchu

Príliš suchý vzduch spôsobuje rôzne problémy, či už nepríjemné škrabanie v hrdle, alebo problémy so suchými očami. Ideálnym riešením je zvlhčovač vzduchu.

Model Clean Air Optima CA-602 je tichý a úsporný prístroj, ktorý pracuje na princípe ultrazvukovej technológie. Svoje využitie nájde v miestnostiach, ktorých plocha nie je väčšia než 25 m2. Je to dokonalý pomocník v boji proti suchému vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu
Aromaterapia: áno
Automatická regulácia vlhkosti vzduchu: nie
Časovač: nie
Farba: biela
Filtre na čistenie vody v nádržke: áno
Funkcia navyše: nemá
Funkcia navyše na zvlhčovanie: nemá
Ionizátor: áno (možno vypnúť)
Kapacita vodnej nádržky: 3,5 l
Maximálna hlučnosť: 25 dB
Odporúčaná plocha miestnosti: 35 m2
Typ zvlhčovača: ultrazvukové
Zvlhčovací výkon: 300 ml/h
Veľkosť miestnosti: do 35 m2
Výkon odparovania: 120 ml/h - 300 ml/h
Plynulé nastavenie rýchlosti odparovania: áno
Hlučnosť: 25 dB
Príkon: 30 W
Napätie: 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnosť: 1,7 kg
Kapacita vodnej nádržky: 3,5 l
Rozmery (VxŠxH): 29,5 x 16,0 x 33,5 cm
Ultrazvuková metóda vytvárania studenej hmly: áno
Keramický filter s nanočasticami striebra: áno
Ionizátor: áno
Ionizácia: 3 000 000 iónov/cm3/s
Produkcia ozónu: <0,05 ppm
Automatické vypnutie pri prázdnej nádrži: áno
Farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, ktorú založili v roku 2002 dvojičky Jeroen a Frank Kortenschijlovci. Táto firma vyrába vysoko kvalitné čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pre domácnosť do malých aj veľkých miestností. Cieľom spoločnosti Clean Air Optima je, aby jej prístroje zlepšovali vnútorné prostredie budov tak, aby sa v ňom nachádzal čo možno najčistejší, najzdravší a najpríjemnejší vzduch. Táto spoločnosť razí heslo: „Čím kvalitnejší vzduch, tým kvalitnejší život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svojich produktov a svoje výrobky ponúka za prijateľné ceny. Nielen v celej Európe, ale aj v ostatných častiach sveta, sa nachádzajú tisícky spokojných klientov využívajúcich jej výrobky.

Výhradným distribútorom značky Clean Air Optima na Slovensku a v ČR je Gavri s.r.o. V rámci služieb poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Typy vyrábaných produktov:

  1. Čističky vzduchu pre domácnosť
  2. Zvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  3. Odvlhčovače vzduchu pre domácnosť
  4. Stojanové ventilátory

Spoločnosť Clean Air Optima vykonáva pri čističkách vzduchu neustále testy v rôznych nezávislých organizáciach. Od týchto spoločností majú čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenzie. Čističky vzduchu Clean Air Optima majú širokú škálu využitia ako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do reštaurácie,
  • pre kancelárie a inštitúcie,
  • pre alergikov a astmatikov, 
  • do ordinácií a pracovísk
  • a všeobecne do miest s vyššou koncentráciou ľudí.

Podľa štúdií, ktoré vykonávali najprestížnejšie európske inštitúcie, bolo zistené, že ľudia trávia až 90% svojho času vo vnútri budov. A taktiež, že vzduch vo vnútri budov je častokrát znečistený viac než vzduch vonkajší. Kvôli tomu sa v prístrojoch značky Clean Air Optima nachádzajú kvalitné filtre, ktoré veľmi efektívne ničia prachové častice, spory plesní, baktérie, pachy, alergény a ďalšie škodlivé látky. Spoločnosť Clean Air Optima spĺňa európske aj slovenské štandardy pre elektronické prístroje.